Podobne artykuły

KARDASHIANKA BOI SIĘ PUBLIKOWANIA ZDJĘĆ DZIECI W SIECI!

2018.12.23 18:15 | © Stars.pl

Większość fanów jest przekonana, że Kim Kardashian nie ma praktycznie żadnych zahamowań, jeżeli chodzi o udostępnianie zdjęć na swoim Instagramie! Nagie fotki celebrytki pojawiają się na nim regularnie, zaraz obok zdjęć... z dziećmi!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Trzeba przyznać, że Kardashianka dosłownie uwielbia chwalić się w sieci nie tylko swoim ciałem, ale również swoimi pociechami! Na jaj profilu znajduje się cała masa zdjęć, na których możemy zobaczyć trójkę dzieci celebrytki. Przypominamy, że Kim była już za nie wielokrotnie krytykowana!

Czytaj też: BRAD PITT BOI SIĘ O SWOJE DZIECI

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Obecnie okazuje się jednak, że przed opublikowaniem jakiejkolwiek fotki, na której widać North, Sainta, czy Chicago, Kardashianka przeprowadza niezwykle dokładną selekcję!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Są chwile, w których mam dodać zdjęcie, a potem trochę się z tego wycofuję. Są pewne rzeczy, które ... nawet kiedy North robiła mój makijaż i miała napad złości, mówię "Czy chcę to opublikować?" A potem pomyślałam, och, to zbyt zabawne, muszę. Ale są pewne rzeczy, kiedy stwierdzam: wiesz co, nie publikujmy tego. - wyznała Kim

Czytaj też: SEKSOWNA RATAJKOWSKI W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Co myślicie o publikowaniu zdjęć dzieci w mediach społecznościowych? Zwłaszcza pomiędzy tymi, które przedstawiają ich mamę w seksownych pozach lub nawet całkowicie nagą?

Galeria fot. Instagram/kimkardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie