Podobne artykuły

POLACY CHCIĘLI ZABIĆ KSIĘCIA HARRY'EGO!

2018.12.23 17:44 | © Stars.pl

Ślub księcia Harry'ego i amerykańskiej modelki - Meghan markle był zaskoczeniem dla wielu osób. Trzeba przyznać, że wzbudził wiele emocji, niestety nie tylko tych pozytywnych... Dosłownie chwilę przed rozpoczęciem ceremonii, brytyjskim służbom specjalnym udało się zatrzymać trzech mężczyzn, oskarżonych o podżeganie do terroryzmu.

Galeria

Chodziło między innymi o publikowanie w sieci wpisów, w których otwarcie krytykowali księcia Harry'ego, za chęć poślubienia Meghan! Mężczyźni wytykali mu między innymi fakt, że Markle ma afroamerykańskie korzenie. Mężczyźni publicznie nazwali księcia "zdrajcą rasy", a na publikowanych przez nich grafikach, można było zauważyć swastykę.

Czytaj też: 16 milionów złotych w „Ostatniej puszce Prezydenta Pawła Adamowicza”

Galeria fot. Instagram/meghanharrydaily

Grupa Sonnenkrieg, do której należeli zatrzymani, przed ślubem Harry'ego i Meghan, opublikowała w mediach społecznościowych plakat, który otwarcie i jednoznacznie wzywał do... zamordowania księcia! Na pierwszym planie można było zauważyć podobiznę Harry'ego, a także... pistolet wycelowany prosto w jego głowę!

Galeria fot. Instagram/meghanharrydaily

Obecnie wyszły jednak na jaw, nowe fakty w tej sprawie. Okazało się, że dwóch zatrzymanych przez służby specjalne mężczyzn to... Polacy! Jak donosi BBC News, 17-letni Oskar D. zdecydował się na współpracę i przyznał się do winy. Wyrok w jego sprawie najprawdopodobniej zapadnie już w lutym. 18-letni Michał Sz. będzie musiał poczekać na decyzję sądu aż do maja.

Czytaj też: KSIĄŻĘ HARRY MARTWI SIĘ O DZIECKO MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARREGO!!!

Galeria fot. Instagram/meghanharrydaily

Jakiś czas temu obaj Polacy zostali zwolnieni z aresztu, dzięki wpłaceniu kaucji.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie