Podobne artykuły

SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII W TE ŚWIĘTA?!

2018.12.23 18:11 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że miłosny trójkąt Kourtney Kardashian, Scotta Disicka i Sofii Richie w najbliższym czasie po prostu się skończy! Jak poradzi sobie z tym Kardashianka?

Galeria

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie, Kourtney radzi sobie coraz lepiej z faktem, że związek Sofii i Scotta jest naprawdę poważny. Celebrytka najwidoczniej zdała sobie w końcu sprawę z tego, że ojciec jej dzieci już nigdy do niej nie wróci. Co więcej, Kardashianka zaczęła również doceniać, jak bardzo związek z Sofią, zmienił Scotta Disicka!

Czytaj też: SCOTT DISICK PONIŻYŁ SOFIĘ RICHIE

Galeria

Kourtney wie, jak bardzo Sofia pomogła Scottowi w dojrzewaniu i zostaniu mężczyzną i ojcem, o którym Kourtney zawsze marzyła - donosi jedno ze źródeł Hollywood Life

Galeria

W ostatnim czasie, na Kourtney Kardashian spadła prawdziwa bomba! Wszystko wskazuje na to, że Scott najprawdopodobniej oświadczy się młodziutkiej Sofii już w nadchodzące święta Bożego Narodzenia!

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN ŚWIĘTUJE URODZINY ZE SCOTTEM DISICKIEM I... SOFIĄ RICHIE!

Okazuje się, że sama myśl o tym po prostu przeraża Kourtney! Celebytka do tej pory darzy ojca swoich dzieci ogromnymi uczuciami i zaręczyny, a później ślub jej byłego chłopaka, zdecydowanie nie są czymś, co chciałaby obecnie zobaczyć Kardashianka. Niestety jednak obecnie nie wszystko już kręci się wokół niej...

Myślicie, że Kourtney zaakceptuje fakt, że jej ex będzie miał nową narzeczoną, czy wszystko skończy się jak w przypadku Seleny Gomez i Justina Biebera?

Czytaj też: SCOTT DISICK SPĘDZIŁ NOC U KOURTNEY KARDASHIAN!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie