Podobne artykuły

MEGHAN I KATE POKŁÓCONE O CHARLOTTE?!

2018.12.24 15:12 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że konfliktem pomiędzy księżną Meghan i księżną Kate, żyją media na całym świecie! W sieci praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje w tej sprawie!

Galeria

Jakiś czas temu, w mediach pojawiły się plotki, że Meghan i Kate nie przepadają za sobą. Nikt nie jest jednak w stanie wytłumaczyć z jakiego powodu księżne nie darzą się sympatią. Żadna ze stron do tej pory również nie zdecydowała się na skomentowanie tej sytuacji. Obecnie jednak dziennikarze z Wielkiej Brytanii informują od czego właściwie zaczął się ten konflikt!

Czytaj też: Meghan i Kate naprawdę się nienawidzą?!

Galeria

Wszystko wskazuje na to, że konflikt pomiędzy księżnymi zaczął się... jeszcze podczas przygotowań do ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle! Ówczesna narzeczona księcia najprawdopodobniej powiedziała Kate, że przed ślubem odbyło się zbyt mało przymiarek sukienki Charlotte!

Galeria

Między Meghan a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres - donosi jeden z informatorów magazynu People

Czytaj też: RZECZNIK PAŁACU KENSINGTON WYDAŁ OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KATE I MEGHAN

Czy robisz to specjalnie? - miała powiedzieć Meghan Markle do księżnej Kate

Najprawdopodobniej to właśnie od tego wszystko się zaczęło. Obecnie media mają pożywkę, a księżne nie są przyjaciółkami i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie się nimi stały. Nie od dziś wiadomo jednak, że rodzinie królewskiej nie wypada się przyznać, że w ich najbliższym otoczeniu pojawił się poważny konflikt.

Czytaj też: WIEMY CZEGO NAOMI CAMPBELL CHCE OD LIAMA

Informacją, która może potwierdzać ten stan rzeczy jest fakt, że Meghan i Harry w najbliższym czasie wyprowadzą się z pałacu Kensington. Przypominamy, że mieszkali w nim, w bezpośrednim sąsiedztwie Kate i Williama.

Myślicie, że przymiarka sukienki faktycznie mogła wywołać aż taką wojnę?

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KATE MIDDLETON SIĘ NIENAWIDZĄ?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie