Podobne artykuły

OFFSET PRZEBRANY ZA JACKSONA WALCZY O CARDI B!

2018.12.24 15:10 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Offset nie zamierza się poddać! Od momentu rozstania, raper nieustannie walczy o żonę! Trzeba przyznać, że robi to w dość nietypowy sposób! Jeszcze niedawno przerwał jej koncert, kiedy wszedł na scenę z bukietem róż, a teraz... zatańczył specjalnie dla niej na balkonie, przebrany za Michaela Jacksona! Myślicie, że Cardi w końcu się złamie?

Galeria fot. Instagram/offsetyrn

Kiedy jakiś czas temu, Offset przerwał koncert Cardi i podszedł do niej z białymi różami, raperka szybko powiedziała mu, że musi postarać się o wiele bardziej. Mężczyzna najwidoczniej wziął sobie jej słowa do serca! W walce o odzyskanie zaufania żony, raper jest gotowy praktycznie na wszystko! Zdecydował się nawet zatańczyć dla niej na balkonie, w przebraniu... Michaela Jacksona!

Czytaj też: KARDASHIANKA PRZYLECIAŁA DO PARYŻA SPECJALNIE DLA NIEGO!!!

Galeria fot. Instagram/offsetyrn

Czy jednak takie zachowanie pomoże mu w ubłaganiu żony o wybaczenie zdrady? Trzeba przyznać, że sposobów są tysiące. Najbardziej oczywiste z nich, takie jak kwiaty, najwidoczniej nie zadziałały... Przypominamy, że Offset wydał na bukiet dla Cardi... 15 tysięcy dolarów! Raperka jednak w dalszym ciągu pozostaje nieugięta.

Galeria fot. Instagram/offsetyrn

Pomimo tego, Offset nie zamierza się poddać! Przed wigilią, raper opublikował na swoim Instagramie uroczy filmik, który nagrał z myślą o swojej ukochanej żonie. Możemy na nim zobaczyć Offseta, tańczącego do jednego z hitów Michaela Jacksona. Co najlepsze, raper jest również za niego przebrany!

Czytaj też: ARIANA GRANDE ROZBIŁA ZWIĄZEK?

P U S S Y K N O C K E D M E O F F M Y F E E T B A B Y 9/20 M E R R Y X M A S - napisał pod filmikiem

Przypominamy, że 9/20 to data ślubu Cardi B i Offseta. Od tego wydarzenia minął już rok i trzy miesiące.

Czytaj też: CARDI B I OFFSET ROZWODZĄ SIĘ!

Myślicie, że Cardi B w końcu wybaczy Offsetowi?

 
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie