Podobne artykuły

SCOTT, SOFIA I KOURTNEY Z DZIEĆMI NA WAKACJACH W MEKSYKU! RAZEM!

2018.12.24 15:09 | © Stars.pl

Scott Disick w końcu to zrobił! Celebryta zabrał swoją ukochaną - Sofię Richie, ex - Kourtney Kardashian i gromadkę dzieci, na wspólne wakacje do Meksyku! Nareszcie nie musi już wybierać pomiędzy paniami!

Galeria fot. Instagram/letthelordbewithyou

Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy cud Bożego Narodzenia! Scott i jego obecna oraz była dziewczyna, a także dzieci, polecieli na wspólne wakacje do Meksyku! Jesteśmy przekonani, że nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji! Może poza Scottem, który najwidoczniej planował te świąteczne wakacje już od dłuższego czasu...

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Galeria fot. Instagram/kourtneykardash

Jeszcze tydzień temu, Disick miał postawił przed sobą ogromne wyzwanie! Celebryta postanowił zaprosić na świąteczną kolację zarówno byłą jak i obecną dziewczynę i... spróbować pogodzić ze sobą skłócone kobiety!

Galeria fot. Instagram/sofiarichie

Co prawda jeszcze kilka dni temu, cała ta sytuacja wyglądałaby absurdalnie! Jednak Scott najwidoczniej nie zadowolił się wyłącznie kolacją i... zdecydował się na zabranie obu kobiet na świąteczne wakacje!

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII W TE ŚWIĘTA?!

Galeria fot. Instagram/kourtneykardash

Nie wiemy jakich argumentów musiał użyć Disick, ale ostatecznie udało mu się namówić Kardashiankę do spakowania walizek, zabrania dzieci i wspólnego wyjazdu do Meksyku. To właśnie tam, Kourtney będzie musiała spędzić święta, z kobietą, która odebrała jej faceta!

Przed samymi świętami, w sieci pojawił się filmik, na którym widzimy całą rodzinkę Kardashian-Disick-Richie, spędzających niedzielny wieczór przy jednym stole, w meksykańskim lokalu. Filmik został nakręcony w Cabo San Lucas.

Czytaj też: TRAVIS SCOTT PRZEGRAŁ PRAWIE 400 TYSIĘCY DOLARÓW

Fotka zrobiona w tej samej knajpce, pojawiła się również na Instagramie Disicka.

"TRÓJKĄT. Czego więcej może chcieć facet". - podpisał zdjęcie

Czytaj też: SOFIA RICHIE W STRINGACH!

Przypominamy, że Scott i Kourtney są rodzicami trójki dzieci - Masona, Penelope i Regin Disick.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie