Podobne artykuły

ANIA LEWANDOWSKA CZY MOŻE EWA CHODAKOWSKA?

2018.12.25 22:31 | © Stars.pl

Zastanawiacie się która z najpopularniejszych trenerek Polek była w 2018 roku najczęściej wyszukiwana w Google? Trzeba przyznać, że jedna z nich całkowicie znokautowała swoją rywalkę!

Galeria fot. Instagram/annalewandowskahpba

Wiele osób od lat twierdzi, że Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska są największymi rywalkami. W końcu ich główne zadanie jest bardzo podobne - obie regularnie zachęcają kobiety do prowadzenia zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Ewa i Anna podkreślają również, że ich głównym celem jest zwiększenie świadomości Polaków, a także zmotywowanie ich do ruszenia się sprzed telewizorów.

Czytaj też: Ewa Farna jest w ciąży!

Galeria fot. Instagram/annalewandowskahpba

Trzeba przyznać, że nie ma lepszego momentu na podsumowanie efektów pracy niż końcówka roku! Wiele serwisów zajmuje się obecnie sprawdzaniem aktywności Polaków w sieci. Z danych przeanalizowanych przez Google wynika, że w 2018 roku, Polacy zdecydowanie częściej szukali w sieci informacji o... Annie Lewandowskiej! Największy wzrost wyszukiwań jej nazwiska miał miejsce w czerwcu. Przypominamy, że to właśnie wtedy odbył się mecz Polska-Senegal, po którym Ania pocieszała swojego męża, soczystymi buziakami. Fotki z tego momentu bardzo szybko stały się ogromnym hitem w internecie.

Galeria fot. Instagram/chodakowskaewafanpage

Z danych zebranych przez Google wynika, że Anna Lewandowska była wyszukiwana o 42% częściej niż jej rywalka. Najpopularniejszymi hasłami wyszukiwanymi wśród internautów były: „Anna Lewandowska w drugiej ciąży”, „Anna Lewandowska grzywka”, a także „Anna Lewandowska Oktoberfest”.

Czytaj też: KYLIE JENNER ODMÓWIŁA WYSTĘPU W RODZINNYM REALITY SHOW

Galeria fot. Instagram/chodakowskaewafanpage

W przypadku Chodakowskiej, fani chętnie szukali informacji o jej cateringu, diecie, a także kalendarzu na nadchodzący rok. Naszym zdaniem jednak nie liczy się dokładna ilość każdej z Pań, a sam fakt, że udało im się ruszyć z kanap tysiące Polaków!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie