Podobne artykuły

5 NAJGORĘTSZYCH FAKE NEWSÓW 2018!

2018.12.25 22:10 | © Stars.pl

Wszyscy jesteśmy świadomi, że większość plotek ma to do siebie, że... są po prostu całkowicie wyssane z palca! Dopóki jednak plotka nie zostanie potwierdzona, fałszywymi informacjami żyją miliony internautów z całego świata! Pamiętacie jeszcze najbardziej popularne fałszywe newsy dotyczące gwiazd z 2018 roku?

Galeria fot. Instagram/theslystallone

Każdy, nawet najbardziej szanujący się plotkarz, raz na jakiś czas nabierze się na fałszywego newsa. Każdego dnia, tysiące serwisów plotkarskich prześciga się w publikowaniu zaskakujących teorii dotyczących gwiazd. Pamiętacie jeszcze najgorętsze fake newsy 2018 roku?

Czytaj też: KIM KARDASHIAN WYZNAŁA PRAWDĘ O SOBIE

Galeria fot. Instagram/taylorswift

5. Śmierć Sylvestra Stallone

Galeria fot. Instagram/davidbeckham

Na początku roku, praktycznie cały świat obiegła smutna informacja o śmierci aktora. Media zza oceanu podawały, że Sylvester przegrał długą i męczącą walkę z rakiem prostaty. Informacja bardzo szybko okazała się fałszywa, ale tysiące fanów na całym świecie zdążyło o niej usłyszeć.

Czytaj też: KYLIE JENNER POGODZIŁA SIĘ Z JORDYN WOODS?!

Galeria fot. Instagram/anistonpitt

4. Ciąża Taylor Swift

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Od samego początku 2018 roku, praktycznie we wszystkich mediach pojawiła się informacja o domniemanej ciąży Taylor Swift! Wszystko za sprawą nadprogramowych kilogramów, z którymi wokalistka powitała 2018 rok. Od tego czasu minęło już jednak prawie 12 miesięcy, a dzieciątka jak nie było, tak nie ma :)

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

3. Rozwód Victorii i Davida Beckham

Sławne na całym świecie małżeństwo, przez kilka ostatnich miesięcy musiało stale ignorować coraz to nowe doniesienia głoszące, że ich związek się wali, a oni sami z niecierpliwością czekają na sprawę rozwodową. Nic takiego jednak się nie stało, a David i Victoria dalej pozostają małżeństwem.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

2. Ślub Jennifer Aniston i Brada Pitta

Informacja pojawiła się w mediach w lipcu. Do sieci trafiły plotki, że aktorzy podobno pobrali się po raz drugi, w czasie cichej ceremonii w Paryżu. News oczywiście był nieprawdziwy, ale przez kilka kolejnych dni, nieustannie pojawiał się na pierwszych stronach gazet.

Czytaj też: ŚWIĄTECZNE ZABAWY U BLAC CHYNY

1. Ciąża Hailey Bieber

Od kilku miesięcy w sieci pojawiają się plotki o rzekomej ciąży Hailey Bieber! Pierwsze doniesienia trafiły do mediów, zaraz po ślubie modelki i muzyka. Niedawno atmosfera wśród fanów pary była napięta do granic możliwości, bo w mediach pojawiła się plotka, że Justin i Hailey zostali rodzicami! W rzeczywistości okazało się, że para adoptowała... uroczego pieska!

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie