Podobne artykuły

NAGIE PIERSI I PUPY GWIAZD 2018!

2018.12.26 22:45 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że nawet światowej sławy gwiazdy, bardzo często specjalnie lub całkowicie przypadkowo zapominają, że materiały, które na siebie zakładają, najzwyczajniej w świecie lubią prześwitywać w blasku fleszy! Jaki jest tego efekt? W sieci pojawiają się setki fotek pokazujących ich sutki, czy pośladki na czerwonych dywanach!

Galeria fot. East News

Niektórym gwiazdom fotoreporterzy towarzyszą jednak nie tylko na czerwonych dywanach, ale również podczas spacerów w parkach, czy zwykłych wypadów po bułki. To właśnie wtedy muszą pilnować się najbardziej, żeby nie dać się sfotografować w jakiejś kompromitującej sytuacji! Oczywiście najbardziej popularne wpadki wielu gwiazd to te, związane z prześwitującym materiałem. Często sukienki, czy bluzki, które na siebie zakładają, na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieprzezroczyste, jednak zdarza się tak, że w blasku fleszy można zobaczyć zdecydowanie więcej niż gwiazdy chciałyby nam pokazać!

Czytaj też: PÓŁNAGA NATALIA SZROEDER UDAJE MILEY CYRUS!

Galeria fot. East News

Mogłoby się wydawać, że pokazanie piersi na czerwonym dywanie to ogromna wpadka. Trzeba jednak pamiętać, że dla niektórych aspirujących gwiazdek, czy celebrytów, to najszybszy i często jedyny sposób, żeby zwrócić na siebie uwagę mediów.

Galeria fot. East News

Trzeba przyznać, że prawdziwą królową całkowicie "przypadkowego", publicznego pokazywania piersi jest... Kendall Jenner. Zastanawiacie się więc jakim cudem znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek świata, skoro fotki jej praktycznie nagiego ciała można zrobić na każdej ulicy?

Czytaj też: Co za biust Kasi Bujakiewicz!

Galeria fot. East News

Nie da się ukryć, że w ślady Jennerki, poszła w ostatnim czasie również jej starsza siostra - Kim Kardashian! Jednak czy przy fotkach krocza, które sama publikuje na swoim Instagramie, przypadkowe zdjęcia piersi na ulicach jeszcze kogokolwiek ruszają?

Galeria fot. East News

Jak myślicie, które gwiazdy "rozebrały" się specjalnie, a u których był to całkowity przypadek?

Czytaj też: Lara Gessler i jej nagie zdjęcie

Galeria fot. East News
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie