Podobne artykuły

CHERYL COLE ZAPROSIŁA NA ŚWIĘTA LIAMA!

2018.12.26 23:21 | © Stars.pl

Liam Payne i Cheryl Cole spędzili razem tegoroczne święta?! Najwidoczniej oboje doszli w końcu do wniosku, że ich synek powinien spędzać więcej czasu z obojgiem rodziców! Trzeba przyznać, że w okresie świątecznym, każde dziecko powinno poczuć rodzinną atmosferę.

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Kiedy Cheryl i Liam rozstali się w tegoroczne wakacje, praktycznie wszyscy fani byli przekonani, że już nigdy nie połączy ich nic, poza synkiem. Obecnie okazuje się jednak, że para do tej pory utrzymuje kontakt i... stara się wzajemnie wspierać! Co więcej, wokalistka postanowiła nawet zaprosić byłego chłopaka na święta!

Czytaj też: CHERYL COLE LIŻE RĘKĘ NA SCENIE!

Galeria fot. Instagram/liampayne

Cheryl nie chce, by którekolwiek z nich spędziło święta z dala od Beara. Pomyślała, że poprzez zaproszenie Liama mogliby zbliżyć się do siebie jako rodzina. - donosi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy

Galeria fot. Instagram/liampayne

Zastanawiacie się, czy Payne spędził tegoroczne święta razem z Cheryl? Przypominamy, że muzyk preferuje jednak trochę inny tryb życia - często i chętnie podróżuje - przykładowo, swoje ostatnie urodziny spędził na... Bali! Myślicie, że tym razem zrezygnował z wyjazdu, żeby spędzić ten świąteczny czas z synkiem?

Czytaj też: CHERYL COLE ZAZDROSNA O LIAMA

Ciekawe czy Cheryl zdecydowała się zaprosić Liama wyłącznie ze względu na ich wspólnego synka, czy może ma wobec niego jakieś poważniejsze plany :) Jeżeli tak - trzymacie kciuki?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie