Podobne artykuły

NAJDZIWNIEJSZE WPADKI KANYE WESTA!

2018.12.26 23:18 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Kanye West zabłysnął kilkoma akcjami, które można uznać za co najmniej dziwne. Pamiętacie jeszcze czym popisał się w ostatnim czasie mąż Kardashianki?

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Nie da się ukryć, że 2018 rok, zdecydowanie nie był dla Westa najlepszy. Raper od jakiegoś czasu nieustannie zmaga się z chorobą psychiczną, przez co praktycznie co chwilę wywołuje przedziwne skandale! Przypominamy Wam o tych, które naszym zdaniem były najciekawsze!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA ŁAZIENKĘ

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Miłość do Donalda Trumpa

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Kiedy Kanye West ogłosił publicznie, że kocha Donalda Trumpa, fani bardzo ostro go skrytykowali! Po kilku tygodniach od tego incydentu, doszło nawet do spotkania rapera z prezydentem Stanów Zjednoczonych! Jednak już zaledwie kilka tygodni po odwiedzinach w Białym Domu, Kanye doszedł w końcu do wniosku, że... prezydent po prostu go wykorzystywał! Przyjaźń skończyła się tak szybko, jak się zaczęła.

Czytaj też: KANYE WEST MARZY O... WŁASNYM KOŚCIELE

Galeria

Kanye przebrany za butelkę

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

W tym roku, mąż Kardashianki całkiem nieźle szalał z doborem stylizacji! Trzeba jednak przyznać, że strój, który wybrał specjalnie na występ w SNL, przebił jego wszystkie dotychczasowe stylizacje! Podobał Wam się w butelkowym wydaniu?

Czytaj też: PETE DAVIDSON BAWI SIĘ Z KANYE WESTEM!

Wojna na emotki

Przypominamy, że jeszcze niedawno, Kanye West i Drake prowadzili otwartą wojnę na... Twitterze! Mąż Kardashianki atakował rapera w ponad 100 wpisach, które opublikował w sieci! Kanye oskarżył go między innymi o... używanie diabelskich emotek.

Czytaj też: KANYE WEST OŚMIESZYŁ KIM KARDASHIAN!

"Niewolnictwo było wyborem"

Podczas jednej z rozmów z dziennikarzami TMZ, Kanye stwierdził, że według niego, praktycznie całe 400 lat niewolnictwa było po prostu... dobrowolnym wyborem! Tego chyba nie musimy komentować.

Czytaj też: MAGDA GESSLER SIĘ ODCHUDZA

Kanye Bóg West

Nie od dziś wiadomo, że światowej sławy raper żyje w takim przekonaniu... Tych pięć albumów, które już wydałem są jak rehabilitacja superbohatera. Teraz obcy, Ye, znów wchodzi do gry, bez leków, ćwiczący, oddychający tak wielką ilością świeżego powietrza, jak to tylko możliwe, myśli, robi, jest sobą. Kiedy mówię, że jestem sobą, nie chodzi mi o to, że jestem Donaldem Trumpem. Chodzi o to, że jestem sobą i jestem punkiem, mogę nosić cokolwiek chcę, bo jestem bogiem. - wyznał podczas jednego z wywiadów

Czytaj też: KIM KARDASHIAN O CHOROBIE PSYCHICZNEJ KANYE WESTA

Która z tych sytuacji wywołała największy uśmiech na Waszych twarzach? :)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie