Podobne artykuły

SUTKI LARY GESSLER NA WIGILII

2018.12.26 23:05 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że potrawy, które znalazły się na tegorocznym stole wigilijnym u Magdy Gessler, zdecydowanie nie spodobały się większości jej fanów! Do gustu nie przypadła im również kreacja córki Magdy! Przesada?

Galeria

Trzeba przyznać, że Magda Gessler od lat wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Jedni kochają restauratorkę, a inni praktycznie jej nienawidzą i hejtują ją na każdym kroku. Niestety gwiazda musiała sobie z tym poradzić również w czasie świąt Bożego Narodzenia - w okresie, w którym wszyscy powinni być w stosunku do siebie życzliwi...

Czytaj też: GEORGINA RODRIGUEZ ZDRADZIŁA JAK POZNAŁA CRISTIANO RONALDO

Galeria

Restauratorka opublikowała na swoim Facebookowym profilu filmik, na którym pokazała fanom swój wigilijny stół. Gwiazda pochwaliła się potrawami, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Przez chwilę, w kadrze mogliśmy zobaczyć również córkę Magdy - Larę.

Galeria

Pod zamieszczonym w sieci video, bardzo szybko pojawiła się lawina komentarzy, ostro krytykujących restauratorkę! W większości z nich chodziło po prostu o pokazane na filmiku potrawy, których internauci nie uznali za świąteczne! Wśród nich pojawiła się również "szynka dla niekoszernych", za którą Magda również oberwała.

Czytaj też: Magda Gessler narzeka na "Kuchenne Rewolucje"!

Galeria

Część internautów skrytykowała również... strój Lary Gessler! Według nich kreacja 29-latki ani trochę nie pasowała do okazji!

Galeria

Taki strój do stołu wigilijnego czy do ...........sutki na wierzchu!!!! ???WSTYD - pisała jedna z fanek Magdy

Czytaj też: MAGDA GESSLER OSTRO O KUCHENNYCH REWOLUCJACH!

Według nas każdy powinien robić w swoim domu to, na co ma ochotę. Z drugiej strony jednak udostępniając coś w sieci, trzeba liczyć się z ewentualną krytyką ;) A Wy co o tym myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (5)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie