Podobne artykuły

NAJCIEKAWSZE FAKTY Z ŻYCIA JUSTINA BIEBERA 2018

2018.12.27 18:38 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w 2018 roku, w życiu Justina Biebera zaszło naprawdę wiele ogromnych zmian! Przede wszystkim, wokalista zmienił stan cywilny, a także bardzo dojrzał emocjonalnie. Pamiętacie jeszcze czego dowiedzieliśmy się o nim w tym roku? Przypominamy więc najważniejsze fakty z jego życia!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Jesteśmy przekonani, że Justin zapamięta mijający rok, już do końca życia! Wokalista zaskoczył swoich fanów ślubem z Hailey Baldwin, bo wcześniej żaden z jego wielbicieli nawet nie przypuszczał, że Bieber jest zwolennikiem tak szybkich małżeństw.

Czytaj też: SELENA GOMEZ NAPISAŁA DO JUSTINA BIEBERA!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

JUSTIN I MODELKI

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Nie od dziś wiadomo, że Justin Bieber uwielbia modelki. Obecnie jest to już oczywiste, w końcu ożenił się z jedną z nich! Przypominamy jednak, że jeszcze zanim związał się z Hailey, często przeglądał na Instagramie profile wielu piękności głównie z wybiegów. Wśród nich znalazła się Baskin Champion, a którą kilka razy dał się sfotografować w czasie imprezy w klubie.

Czytaj też: MAJTKI JUSTINA BIEBERA TRAFIŁY DO... MUZEUM!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

JUSTIN GOTOWY ZROBIĆ WSZYSTKO DLA ŻONY

Okazuje się, że dla osób, na których bardzo mu zależy, Justin jest w stanie zrobić naprawdę dużo! Przypominamy, że jakiś czas temu zgolił zarost, który uwielbiał i wybrał się z ukochaną żoną na pokaz mody, których po prostu nie cierpi!

Czytaj też: Nowe fakty w sprawie Jarosława B.

JUSTIN ZASŁUŻYŁ NA WYSTAWĘ W MUZEUM

W rodzinnym mieście Biebera - Stratford, w lutym odbyła się wystawa poświęcona muzykowi. Informatorzy z bliskiego otoczenia gwiazdy donosili, że sam Justin podszedł do niej z ogromnym entuzjazmem i osobiście odwiedził miejsce wystawy! Trzeba przyznać, że jest to już prawdziwa ikona!

Czytaj też: NOWE PIOSENKI JUSTINA BIEBERA JUŻ W WAKACJE?!

JUSTIN ROMANTYK

Najlepszym przykładem jest wieczór, podczas którego oświadczył się Hailey! Muzyk zrobił to w jednej z restauracji na Bahamach, w czasie wieczornego przyjęcia. Kiedy wszyscy goście opuścili knajpkę, Justin klęknął przed ukochaną i zadał jej najważniejsze pytanie w jej życiu. Musimy przyznać, że tego się po nim nie spodziewaliśmy!

Czytaj też: ZNAMY DATĘ ŚLUBU JUSTINA I HAILEY BIEBER!

WIELKIE SERCE JUSTINA

Trzeba przyznać, że od momentu rozstania Justina i Seleny, w ich życiach zmieniło się naprawdę wiele. Kiedy jednak kilka miesięcy temu, wokalistka znalazła się w szpitalu psychiatrycznym, Justin był naprawdę przerażony! Jesteśmy przekonani, że już do końca życia będzie się o nią martwił i będzie chciał żeby czuła się dobrze :)

Czytaj też: WIEMY DLACZEGO SELENA UNIKA JUSTINA BIEBERA!

JUSTIN BIEBER = ZWYCZAJNY FACET

Po kilku latach życia w blasku fleszy, Justin doszedł w końcu do wniosku, że robienie kariery nie jest najważniejsze. Jakiś czas temu, Justin zaczął doceniać spokojne życie codzienne, które obecnie prowadzi z ukochaną żoną u boku. Muzyk otwarcie przyznał, że chciałby w końcu żyć jak normalny facet, bez spotykania paparazzi na każdym kroku. Trzymamy kciuki żeby mu się udało!

Czytaj też: Sprawa Bieniuka: kobieta chciała 400 tys. zł!!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie