Podobne artykuły

ROSATI STANIE W KOŃCU PRZED SĄDEM!

2018.12.27 18:33 | © Stars.pl

W ostatnim czasie, Weronika Rosati udzieliła naprawdę wielu wywiadów. Większość z nich dotyczy jednak ojca jej córeczki, którego aktorka stale atakuje. Najwidoczniej Robert Śmigielski ma już dość pomówień i doszedł do wniosku, że najwyższy czas to zakończyć!

Galeria fot. Instagram/weronikarosati

Trzeba przyznać, że Weronika Rosati cieszy się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem mediów. Aktorka regularnie udziela wywiadów, w których żali się na swój smutny los samotnej matki. Przy okazji, za każdym razem udaje jej się znaleźć okazję żeby wbić szpilę swojemu byłemu facetowi.

Czytaj też: MAGDA GESSLER SIĘ ODCHUDZA

Galeria fot. Instagram/weronikarosati

Weronika najwidoczniej w końcu zorientowała się, że dzięki aferze z byłym chłopakiem szybko nie zniknie z mediów, więc raz na jakiś czas sama karmi je kolejnymi rewelacjami. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie tylko Robert nie zamierza już dłużej tolerować oskarżeń Rosati. Zarzuty wobec niego skomentowali nawet... przyjaciele Śmigielskiego!

Galeria fot. Instagram/weronikarosati

Do tej pory, ojciec córeczki Rosati, pozostawał całkowicie obojętny na komentarze. Obecnie jednak informator Faktu donosi, że ortopeda jest gotowy nawet na pójście do sądu! Jego prawnicy są w trakcie przygotowywania dokumentów, które w najbliższym czasie najprawdopodobniej dadzą aktorce do myślenia.

Czytaj też: DLACZEGO SELENA GOMEZ NIE LUBI SNAPCHATA?

Jeżeli Rosati nie przestanie udzielać wywiadów, w których główną sensacją mają być informacje na temat ojca maleńkiej Elizabeth, sprawa trafi w końcu do sądu.

To będzie ostrzeżenie. Jeżeli Weronika nic sobie z tego nie zrobi, Robert będzie zmuszony podać ją do sądu o zniesławienie. Na razie tego nie zrobił ze względu na córkę i ma nadzieję, że Weronika po przeczytaniu pisma pójdzie po rozum do głowy i zamilknie. On jako lekarz nie może sobie pozwolić na szkalowanie - donosi jeden z informatorów Faktu

Czytaj też: TRAVIS SCOTT STANIE PRZED SĄDEM!

Myślicie, że Rosati faktycznie się do tego zastosuje?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie