Podobne artykuły

HALLE BERRY OKRADZIONA PRZEZ PIRATÓW!

2018.12.28 16:50 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie, Halle Berry nie miała zbyt wielu powodów do radości. Do jej posiadłości, znajdującej się w Malibu, dostali się włamywacze! Co więcej, nie byli to wyłącznie przypadkowi złodzieje, a... piraci!

Galeria fot. Instagram/halleberry

Jeżeli do tej pory myśleliście, że takie sceny pojawiają się wyłącznie w filmach - musimy Was zmartwić! Niestety incydenty tego typu, zdarzają się dość często, a do tego przytrafiają się również światowej sławy gwiazdom! Niedawno Halle Berry przekonała się o tym na własnej skórze...

Czytaj też: Jurek Owsiak przegrał w sądzie z Krystyną Pawłowicz!

Galeria fot. Instagram/halleberry

W ostatnim czasie, aktorka nie zaznała ani szczęścia ani spokoju! Najpierw musiała opuścić swoją posiadłość przez pożary, które stopniowo pochłaniały kolejne rezydencje gwiazd, a następnie jej dom został... obrabowany przez prawdziwych piratów!

Galeria fot. Instagram/halleberry

Media zza oceanu donoszą, że piraci przypłynęli do Malibu łodzią i szybko wtargnęli do posiadłości aktorki. Przypominamy, że jej rezydencja była warta 8 milionów dolarów! Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie dom Halle straci na wartości, ponieważ włamywacze nie obchodzili się z nim delikatnie. Z zeznań świadków wynika, że piraci dosłownie splądrowali jej rezydencję!

Czytaj też: PARIS JACKSON PRZECHODZI ZAŁAMANIE NERWOWE!

Galeria fot. Instagram/halleberry

Kiedy Halle dowiedziała się o tym co się stało, nie mogła wrócić do tego miejsca i to było szalone. To jest dom rodzinny dla Halle i jej dwójki dzieci. Spędza tam dużo czasu, więc cała ta sytuacja była przerażająca. Była strasznie wstrząśnięta tym. Ci przestępcy byli sprytni. Doskonale wiedzieli co robią - informuje jedno z zagranicznych źródeł

Na szczęście podczas włamania nikt nie ucierpiał. Jesteście zaskoczeni?

Czytaj też: HALLE BERRY ZROBIŁA TATUAŻ NA CAŁE PLECY

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie