Podobne artykuły

ROZBIŁA ZWIĄZEK KARDASHIANKI, A TERAZ SPOTYKA SIĘ Z ROCKMANEM!

2018.12.28 16:57 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że Chloe Bartoli jest osobą, którą można wyłącznie albo kochać albo nienawidzić. Tak samo podchodzi do tego większość gwiazd Hollywood. Dla jednych jest najlepszą stylistką w Hollywood, a dla innych... kimś znacznie więcej!

Galeria

Kourtney Kardashian i Scott Disick rozstali się już jakiś czas temu. Ojciec trójki dzieci Kardashianki, spotyka się obecnie z młodziutką modelką, Sofią Richie. Wszystko wskazuje również na to, że Kourtney stara się teraz ze wszystkich sił polubić nową partnerkę swojego byłego! Jesteśmy przekonani, że robi to głównie dla dobra dzieci...

Czytaj też: Chodakowska żali się na Instagramie!

Galeria

Przypominamy jednak, że związku Kardashianki i Disicka nie rozbiła młodziutka Sofia, a jej najlepsza przyjaciółka - Chloe Bartoli! Obecnie stylistka spotyka się ze światowej sławy rockmanem - Jaredem Leto!

Galeria

Romans Chloe i Scotta wydał się w 2015 roku. Pamiętacie jeszcze fotki rozpalonego Disicka i ślicznej blondynki przy basenie? To właśnie dzięki nim, cały świat usłyszał o Bartoli.

Czytaj też: CHŁOPAK BRITNEY SPEARS PONIŻA JEJ DAWNĄ RYWALKĘ!

Obecnie prywatnie Chloe przyjaźni się z dziewczyną Scotta - Sofią Richie. Zawodowo zajmuje się jednak kreowaniem dobrego wizerunku, światowej sławy gwiazd.

Lista klientów stylistki jest niewiarygodnie długa, ale znajduje sie na niej bardzo wiele sławnych nazwisk. Bartoli pracowała między innymi dla Nicole Richie, Mirandy Kerr, Seleny Gomez, czy Chrissy Teigen.

Czytaj też: MILEY CYRUS ZMIENIŁA NAZWISKO!

Chloe urodziła się w Los Angeles, ale jej rodzice pochodzą z Francji. Stylistka ma siostrę bliźniaczkę - Marielou, która również jest stylistką.

Przez ostatnie lata, z jej usług korzystał również Jared Leto. Po czasie spędzonym razem na dobieraniu stylizacji, praca przerodziła się w uczucie i obecnie Chloe z Jaredem oficjalnie tworzą parę.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEBRAŁ SIĘ ZA... HAILEY

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie