Podobne artykuły

ZAYN I GIGI ZNOWU ZERWALI?!

2018.12.28 16:53 | © Stars.pl

Czy to możliwe, żeby Zayn Malik i Gigi Hadid, zerwali ze sobą po raz kolejny? Od niedawna w sieci krąży wiele plotek o kolejnym rozstaniu pary! Dowodem końca związku ma być podobno unfollow na Instagramowym profilu, ale okazuje się, że to jeszcze nie wszystko!

Galeria fot. Instagram/gigihadid

Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już parą - donoszą informatorzy zagranicznych portali plotkarskich

Czytaj też: ZAYN MALIK I GIGI HADID JEDNAK NIE SĄ RAZEM?

Galeria fot. Instagram/gigihadid

Media zza oceanu, a także brytyjskie portale plotkarskie od niedawna sugerują czytelnikom, że Zayn i Gigi rozstali się po raz kolejny! Według nich, Malik i Hadid ostatecznie zerwali podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia! Dowodem domniemanego rozstania piosenkarza i modelki ma być unfollow, którym Malik obdarzył swoją "byłą"? dziewczynę na Instagramie!

Galeria fot. Instagram/zayn

Trzeba przyznać, że usunięcie własnej dziewczyny z listy obserwowanych osób na Instagramie, to w dzisiejszych czasach bardzo poważny krok! Należy jednak pamiętać, że taki ruch, w ogóle nie musi jeszcze świadczyć o rozstaniu! Niektórzy, nawet najwierniejsi fani muzyka, są jednak przekonani, że Malik i Hadid ostatecznie ze sobą zerwali.

Czytaj też: Justyna Żyła znowu najgorsza.

Dziennikarze z zagranicznych portali plotkarskich przypominają również, że już od dawna, praktycznie nikomu nie udało się przyłapać Zayna w towarzystwie ukochanej Gigi! Ostatnie wspólne zdjęcie na Instagramie, modelka zamieściła 22 października 2018 roku, a od tego czasu minęły już 2 miesiące!

Myślicie, że Zayn i Gigi faktycznie zerwali, czy są to wyłącznie wyssane z palca plotki? Przypominamy, że jeszcze w listopadzie, wielu fanów spekulowało na temat ich ślubu, a tu taka niespodzianka...

Czytaj też: CHŁOPAK BRITNEY SPEARS PONIŻA JEJ DAWNĄ RYWALKĘ!

Zayn i Gigi są, a może raczej byli, parą przez ponad trzy lata. Pierwsze informacje na temat ich romansu, trafiły do prasy, pod koniec 2015 roku. Para została przyłapana podczas afterparty po gali American Music Awards, odbywającym się w West Hollywood.

Związek muzyka i modelki został oficjalnie potwierdzony w lutym 2016 roku, w czasie wywiadu, którego Zayn udzielił dla Zach Sang & The Hang.

Czytaj też: BYŁA ASYSTENTKA MARIAH CAREY ZNOWU ATAKUJE!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie