Podobne artykuły

Magda Gessler narzeka na "Kuchenne Rewolucje"!

2018.12.29 18:47 | © Stars.pl

TVN właśnie zakończył emisję osiemnastego już sezonu Kuchennych Rewolucji. Choć ze strony widzów pojawiają się głosy, że prowadząca ostatnimi czasy nieco przygasła, to program cieszy się nieprzerwaną popularność.

Galeria

Nie zmienił się jednak fakt, że Gessler nadal obraża restauratorów celowo wywołując napięte sytuacje tylko po to by potem wystąpić w roli mediatora… Sam Robert Makłowicz stwierdził, że:

Czytaj też: NIETYPOWA TRADYCJA ŚWIĄTECZNA DAVIDA BECKHAMA!

Galeria

Kuchenne rewolucje nie mają nic wspólnego z gotowaniem, bo chodzi w nich głównie o jakąś psychodramę, ktoś się popłacze, pan Józek się upił, nie przyszedł do pracy, ktoś rzucił mięsem, ktoś inny wsypuje do garnków proszki sponsora

Galeria

Magda poczuła się chyba urażona tym, że sugeruje jej się wypalenie zawodowe, bo zapewniła, że „Rewolucje” wciąż kosztują ją sporo nerwów i wysiłku.

Czytaj też: WIEMY CZEGO BOI SIĘ JUSTIN BIEBER!

Mam bardzo dziwny system. Zasypiam dopiero o czwartej, piątej rano - wyznała w Fakcie. Dzieje się tak dlatego, że z tworzeniem tego programu wiąże się nie tylko wysiłek fizyczny, ale też psychiczny. To są emocje. Ja żyję problemami uczestników i żeby się uspokoić i wyciszyć potrzebuję wielu godzin.


W tym czasie ekipa programu i personel lokali musi czekać, aż największa gwiazda wróci do pracy…

Czytaj też: NAJLEPSZY PREZENT ŚWIĄTECZNY!

To jest ogromny problem - ujawnia Gessler. Zaczynam funkcjonować około godziny piętnastej, szesnastej i dopiero wtedy mogę prowadzić program. Wcześniej naprawdę nie byłabym w stanie. 

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie