Podobne artykuły

Dieta Kożuchowskiej kosztuje 3 tysiące złotych!

2018.12.29 19:58 | © Stars.pl

Małgorzata Kożuchowska w odróżnieniu od niektórych koleżanek z branży nie musi narzekać na brak pracy, a co za tym idzie nie musi szczególnie oszczędnie żyć. Producenci sami garną do niej z propozycjami. Kochają ją również reklamodawcy, a to już pewny finansowy sukces.

Galeria

Ostatnio Małgorzata zaniepokojona nieuchronnie zbliżającymi się 50 urodzinami, postanowiła wyjątkowo zainwestować w siebie. Zachęcona dietą dostosowaną do profilu genetycznego klienta, postanowiła zbadać swoje DNA i dowiedzieć się co powinna jeść żeby zachować witalność.

Czytaj też: Księżna Meghan w kolczykach za 35 tysięcy złotych!

Galeria

Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego kodu genetycznego - ujawniła dumnie w Gali. Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp. 

Galeria

Super Express szybko ustalił, że samo badanie to koszt 3,5 tysiąca złotych. Następnie każdego miesiąca należy wydawać 3 tysiące na pudełka ze spersonalizowaną dietą, żeby już po miesiącu cieszyć się efektami.

Czytaj też: Gąsiewska depcze Wieniawie po piętach!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie