Podobne artykuły

Chodakowska żali się na Instagramie

2018.12.29 20:13 | © Stars.pl

Ewa jako pierwsza trenerka-influencerka, przetarła szlaki swoim koleżankom, które również aspirują na fit-celebrytki. Swój sukces oparła przede wszystkim na utwierdzaniu swoich fanek w przekonaniu, że jest jedną z nich i żadne pieniądze tego nie zmieniają.

Galeria

Dziś jest właścicielką prawdziwego imperium. Prowadzi treningi, wydaje książki oraz produkuje dietetyczne jedzenie, jednocześnie aktywnie działając na swoich social-mediach.

Czytaj też: Ewa Farna jest w ciąży!

Galeria

Niestety sława i tysiące fanek nie uodporniły jej na krytykę. Często na Facebooku publikuje posty dotyczące tego co ktoś napisał w komentarzu... W ostatnim wpisie przekonuje, że niczym nie różni się od swoich fanek.

Galeria

Moje życie nie jest idealne.. nie znam osoby, która wiedzie idealne, bezproblemowe życie.. Mój Tato choruje od ponad 20 lat - przy czym mówi „nawet gdybym miał odejść dziś w nocy, o poranku na pytanie JAK SIĘ CZUJESZ? usłyszysz ode mnie „DOBRZE, ZAWSZE DOBRZE” .. Moja Mama jest po śmierci klinicznej.. Moja najukochańsza Siostrzenica - poza którą świata nie widzę - jest po dwóch operacjach guza mózgu.. - wylicza Chodakowska.

Czytaj też: Honorata Skarbek lansuje się z pizzą.

Galeria

Nie epatuje tragediami rodzinnymi w mediach społecznościowych.. nie skarżę się.. nie próbuje wzbudzać w Tobie litości.. Odkąd mam możliwości, wspieram swoją Rodzinę, nie tylko dobrym słowem.. - podkreśla.

W Wigilie pod zdjęciem - na którym nie było widać płomienia w kominku, zdjęcie nr 2 - napisałam, ze wciąż jestem w rękawiczkach i czapce, bo tyle co weszłam do Siostry i grzeje się przy kominku.. W komentarzu przeczytałam: "Usiadłam przy kominku się zagrzać..." przy nierozpalonym kominku, litości... Chodakowska - jesteś gorsza niż Hitler..... Mogłabyś wreszcie przestać siać swoją zakłamaną propagandę i prać naiwnym kobitom mózgi... A najbardziej chodzi przecież w tym wszystkim o kasę - żali się celebrytka.

Czytaj też: Michał Wiśniewski się rozwodzi?

Przekonała Was...?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie