Podobne artykuły

Ariana Grande odmówiła zaszczytu zostania szlachcianką!

2018.12.30 21:42 | © Stars.pl

Po terrorystycznym ataku który miał miejsce w maju 2017r. W Manchesterze tuż po koncercie Ariany Grande, piosenkarka długo nie mogła dojść do siebie. Wykazała się jednak postawą pełną empatii: odwiedzała rannych w szpitalach, spotykała się z rodzinami ofiar. Dwa tygodnie po tej tragedii zdobyła się na odwagę i zorganizowała koncert „One love Manchester”, na który zaprosiła gwiazdy takie jak Coldplay, Katy Perry, Liam Gallagher, Justin Bieber i Robbie Williams, które wystąpiły w hołdzie zmarłym i ich rodzinom.

Galeria

W dowód uznania dla Ariany, postanowiono uhonorować ją brytyjskim tytułem „damy”. Grande nie przyjęła jednak odznaczenia…

Czytaj też: ARIANA GRANDE JEST BISEKSUALNA?

Galeria

Ariana była zaszczycona, ale uznała, że jest zbyt wcześnie. Podobnie jak dziesiątki poszkodowanych rodzin, wciąż przeżywa tę tragedię. Obawiała się, że jeśli przyjmie tytuł, niektórzy mogą uznać to za przejaw braku wrażliwości - tłumaczy informator.

Galeria

Komitet Honorowy chciał przyznać Arianie tytuł Damy Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego, który nadawany jest osobistościom spoza Wielkiej Brytanii.

Czytaj też: ARIANA GRANDE CHORUJE NA PTSD?

Zachodnie media są pod wrażeniem skromności Ariany. Wielu celebrytów mogłoby się od niej uczyć…

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie