Podobne artykuły

Liber i Sylwia Grzeszczak skonfrontują się z Natalią Szroeder!

2018.12.30 22:02 | © Stars.pl

Liber i Sylwia Grzeszczak to jedna z nielicznych par z polskiego show biznesu, która zdecydowała się na maksymalną ochronę swojej prywatności, trzymając się z dala od skandali i medialnych zaczepek.

Galeria

W 2014r. jednak pojawiły się plotki na temat domniemanego romansu rapera z koleżanką z branży, Natalią Szroeder.

Czytaj też: Natalia Siwiec boi się męża?

Galeria

Sylwia nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Jej zdaniem młodsza gwiazdka próbowała flirtować z Liberem nawet wówczas, gdy ona już była jego narzeczoną - mówił informator „Faktu”

Galeria

Grzeszczak odnosząc się do spekulacji stwierdziła, że: Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej - napisała na swojej stronie na Facebooku.

Czytaj też: POLAK NAWOŁYWAŁ DO ZABÓJSTWA KSIĘCIA HARRY'EGO

Plotki wciąż narastały, dopiero związek Natalii z Quebonafide sprawił, że nieco ucichły. Mimo to, Pudelek donosi, że między tą trójką wciąż iskrzy…

Trudno, żeby się nie spotkali. Może dojść do konfrontacji, bo nie jest tajemnicą, że w tym trio cały czas iskrzy - zdradza osoba związana z produkcją tegorocznego Sylwestra Marzeń TVP2

Czytaj też: Natalia Siwiec znowu świeciła sutkami na ściance !

Jak myślicie, Sylwia ma powody do obaw?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie