Podobne artykuły

Iggy Azalea zignorowała atak padaczki u swojej tancerki!

2018.12.30 22:08 | © Stars.pl

Iggy Azalea przez pewien czas aspirowała do miana gwiazdy takiego formatu jak Nicki Minaj czy Cardi B. Niestety, po wydaniu kilku hitowych singli, raperka postanowiła skupić się przede wszystkim na poprawianiu własnej urody, inwestując w serię operacji plastycznych. To sprawiło, że fani odwrócili się od niej twierdząc, że „poszła w złym kierunku”.

Galeria

Na domiar złego, na ostatnim koncercie gwiazdy doszło do sytuacji, która może okazać się „gwoździem do trumny” dla Iggy. Podczas jej występu w Rio de Janeiro, jedna z jej tancerek dostała ataku padaczki. Piosenkarka wezwała służby i… kontynuowała występ, co nie spodobało się ani uczestnikom wydarzenia, ani internautom.

Czytaj też: CARDI B JEST W CIĄŻY?!

Galeria

Szybko odniosła się do licznych ataków:

Może to zabrzmieć brutalnie, ale w takiej sytuacji śpiewa się, dopóki muzyka gra i wzywa się lekarza, co zrobiłam - napisała.

Czytaj też: Shawn Mendes w Polsce!

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co się stało i po prostu wdzięczni, że wszystko jest w porządku. Jestem wyczerpana. Ostatnie cztery lata polegały u mnie na próbach robienia wszystkiego jak należy i w tej sytuacji trudno nie stwierdzić "po co to w ogóle robię" i wciąż być zmotywowaną.

Każdy z nas robi wszystko, by po prostu przetrwać dzień. Czy możemy wszyscy być dla siebie trochę milsi? Patrzenie na to, jak ludzie czerpią satysfakcję z dołowania innych przyprawia mnie o depresję.

Czytaj też: Wielkie wejście Jordyn Woods

Co zrobilibyście na jej miejscu?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie