Podobne artykuły

Królikowski i Wieniawa nie mieli dla siebie czasu?!

2018.12.30 23:52 | © Stars.pl

Kontrowersje wokół rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego nie ustają. Przez długi czas dzierżyli tytuł najpopularniejszej pary młodego pokolenia, w polskim show biznesie. Niestety, po dwóch latach związku, ich drogi się rozeszły, a zdobyta przez ten czas popularność sprawiła, że zainteresowanie fanów w tej kwestii nie maleje.

Galeria

Oboje dobrze wiedzą, że ich rozstanie może odbić się na zarobkach, dlatego postanowili załatwić to w maksymalnie cichy i grzeczny sposób. Po dwóch miesiącach unikania odpowiedzi na pytania czy wciąż są razem, opublikowali „pożegnalny” film na Instagramie…

Czytaj też: Dorota Wellman ostro o mężczyznach: "Kiedy mężczyzna ma jaja i jest pewny siebie, nie będzie się bał mocnej kobiety."

Galeria

Okazuje się, że przyczyną rozstania okazał się… czas! Portal Party donosi, że celebryci ostatnimi czasy spędzali całe dnia na planach filmowych, co generowało liczne sprzeczki.

Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę - czytamy. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą

Czytaj też: JENNIFER LAWRENCE I ADELE W KLUBIE DLA GEJÓW

Party dodaje również, że "Wieniawa i Królikowski rozstali się w zgodzie i nie planują już kolejnej próby ratowania związku". Myślicie, że długo jeszcze pozostaną singlami?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie