Podobne artykuły

BEYONCE I JAY-Z O ZDROWYM ODŻYWIANIU!

2019.01.02 17:02 | © Stars.pl

Odkąd Beyonce i Jay-Z powitali na świecie swoje pociechy, para stara się dbać o siebie, a także... przykładać zdecydowanie większą wagę do zdrowego odżywiania! Niedawno zdecydowali się na wypróbowanie diety roślinnej!

Galeria

Wokalistka i raper, do zmiany trybu życia na zdrowszy, zachęcają również swoich wielbicieli. Robią to głównie za pośrednictwem swoich kanałów, w mediach społecznościowych. W książce Marco Borgesa - The Greenprint, zarówno Beyonce jak i jej mąż, zdecydowali się wyjaśnić wszystkim, jak ważna w życiu człowieka jest odpowiednia dieta, a także jak bardzo może poprawić jego jakość.

Czytaj też: GWIAZDY NA GRAMMY 2019!

Galeria

Posiadanie dzieci zmieniło nasze życie bardziej niż cokolwiek innego. Kiedyś myśleliśmy o zdrowiu jak o diecie. Niektórzy pracowali dla nas, niektórzy nie. Kiedyś patrzyliśmy na zdrowie jak na prawdę, zamiast diety, misją dla nas stało się dzielenie się tą prawdą i stylem życia z ludźmi jak to tylko możliwe - możemy przeczytać w książce

Galeria

Przypominamy, że Beyonce i Jay-Z, po raz pierwszy postanowili zostać weganami już w 2013 roku. 2 lata później zdecydowali się na połączenie sił i wspólnie z Marco Borgesem, autorem książek o zdrowym żywieniu, zaplanowali odpowiedni plan żywieniowy.

Czytaj też: "Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję"

Artyści przyznają, że wartość roślin zaczęli dostrzegać dopiero po jakimś czasie. Obecnie oboje są przekonani, że ich obowiązkiem jest informowanie ludzi na całym świecie, że to właśnie warzywa mają ogromny wpływ na zdrowie człowieka.

Myślicie, że ich dzieci również jedzą wyłącznie rośliny? ;)

Czytaj też: Julia Wieniawa z Piotrem Adamczykiem

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie