Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER ZROBIŁ SOBIE TATUAŻ NA... TWARZY!

2019.01.02 17:01 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Justun Bieber jest wielkim fanem tatuaży i trzeba przyznać, że należy do grona gwiazd, które zakryły tuszem większość swojego ciała. Zastanawialiście się kiedyś ile tatuaży ma obecnie na swoim ciele wokalista? Niedawno Justin przyznał, że na jego ciele powoli kończy się miejsce na kolejne ozdoby!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Każdy fan Justina Biebera doskonale wie o tym, że wokalista jest ogromnym fanem zdobienia swojego ciała. Obecnie malunki pokrywają już praktycznie całe jego ciało i... znalezienie miejsca na nowe, jest bardzo trudne! Sam muzyk przyznaje, że w najbliższym czasie, jego ciało będzie pokryte w takim stopniu, że zrobienie kolejnego tatuażu nie będzie już możliwe!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER JUŻ USUNĄŁ NAJNOWSZY TATUAŻ!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Jesteście ciekawi ile tatuaży ma obecnie Justin i co właściwie przedstawiają?

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Przypominamy, że w marcu 2019 roku, muzyk skończy 25 lat! Jesteśmy przekonani, że specjalnie z tej okazji, wokalista będzie chciał sprezentować sobie kolejną ozdobę na ciele... pod warunkiem, że uda mu się jeszcze znaleźć na nią odrobinę miejsca!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WEZMĄ ŚLUB... W TROPIKACH!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Kanadyjczyk zaczyna otwarcie mówić, że znalezienie wolnego miejsca na jego ciele, staje się powoli ogromnym problemem! Zapewne to właśnie z tego powodu, najnowszy tatuaż zrobił sobie... na twarzy, a dokładniej nad okiem!

Trzeba przyznać, że zliczenie wszystkich tatuaży artysty to dość ciężkie zadanie, jednak niektórzy do tej pory próbują się go podjąć! Dziennikarze oraz najwierniejsi fani muzyka twierdzą, że na ciele Justina, znajduje się obecnie około... 40 różnych tatuaży!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER CHCE ROZWODU?!

Przypominamy, że muzyk rozpoczął swoją przygodę z tatuażami dość skromnie, jednak bardzo szybko się rozkręcił! Po ukończeniu 18 roku życia, jego ciało zdobiło już kilka całkiem pokaźnych malunków.

Najbardziej rozpoznawalne tatuaże Biebera to:

Czytaj też: BIEBER O MAŁŻEŃSTWIE - "MIŁOŚĆ NIE ZAWSZE JEST ŁATWA"

amerykański orzeł, anioł róża i zegar na prawym ramieniu), duch, indiański wóz, Jezus Chrystus, klucz wiolinowy za uchem, kompas, korona na piersi, krzyż na mostku, książę i zamek na przedramieniu, lew i niedźwiedź na klatce piersiowej, napis Believe, napis Patience, napis Purpose, napis Trust, oko, orzeł i tygrys na ramionach, anioły walczące ze złem, portret Seleny Gomez, ręce złożone do modlitwy, sowa na przedramieniu i nowy napis - Grace nad prawą brwią

Wiedzieliście, że ma ich aż tyle?

Czytaj też: NOWE PIOSENKI JUSTINA BIEBERA JUŻ W WAKACJE?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie