Podobne artykuły

KANYE WEST ZNOWU PISZE O TRUMPIE!

2019.01.02 16:59 | © Stars.pl

Jesteście ciekawi jakie poglądy polityczne, Kanye West ma w 2019 roku? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Galeria

Informatorzy donoszą, że Kanye West przywitał Nowy Rok, całkowicie... na trzeźwo! Przypominamy, że jakiś czas temu, raper zdecydował się na całkowite odstawienie narkotyków i alkoholu. Do tej grupy dołączyły również leki, które musiał zażywać regularnie! Jednak czy ich całkowite odstawienie było dobrym pomysłem?

Czytaj też: Justyna Żyła znowu się nie popisała.

Galeria

Na nowe tweety rapera nie trzeba było długo czekać. Niestety jednak Kanye po raz kolejny postanowił wypowiedzieć się w nich na polityczne tematy. Pierwsze noworoczne wpisy Westa, ponownie dotyczyły... Donalda Trumpa! Jesteście ciekawi co jeszcze raper miał do powiedzenia na jego temat?

Galeria fot. Instagram/kanyewest

Jeszcze jakiś czas temu, wszystko wskazywało na to, że West przemyślał w końcu swoje wcześniejsze zachowanie i wyciągnął z niego wnioski. Przez chwilę wydawało się nawet, że spojrzał na politykę trochę bardziej krytycznym okiem! Jeszcze jesienią 2018 roku, artysta otwarcie przyznał, że "był w błędzie", z którego szybko wyprowadziła go zawsze pomocna żona. Przypominamy, że Kardashianka nie przepada za obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Czytaj też: CARDI B ZNOWU ŻALI SIĘ W SIECI!

Jak się okazje, poglądy polityczne Kanye Westa, ani trochę się nie zmieniły! W pierwszych tweetach opublikowanych w 2019 roku napisał:

Trump all day

Czytaj też: KARDASHIANKA SZUKA POCIESZENIA W RAMIONACH BYŁEGO

Do jednego z nich dołączył również emotkę ze smokiem. Wszystko wskazuje na to, że chciał nią nawiązać do wpisu, który opublikował w kwietniu 2018. To właśnie wtedy Kanye stwierdził, że Trump ma w sobie energię smoka, a także, że jest urodzonym przywódcą.

Nie zaprogramują mnie. Czarni w 90% są demokratami. To brzmi, jakby chcieli mnie kontrolować - napisał w jednym z pierwszych noworocznych tweetów

Czytaj też: Justyna Żyła znowu najgorsza.

Myślicie, że Kardashianka dotrzyma słowa i wystawi walizki męża za drzwi?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie