Podobne artykuły

SYN MARTYNIUKA ZNOWU W ARESZCIE!

2019.01.02 16:56 | © Stars.pl

Syn Zenka Martyniuka, po raz kolejny wpakował się w poważne kłopoty! Informatorzy donoszą, że Daniel awanturował się z własną żoną, która obecnie jest już w zaawansowanej ciąży!

Galeria fot. Instagram/daniel.martyniuk

Wszystko wskazuje na to, że w rodzinie Zenka Martyniuka, rozgrywa się właśnie kolejny dramat! Przypominamy, że zaledwie kilka miesięcy temu, syn wokalisty poślubił młodziutką Ewelinę, która już wtedy nosiła jego dziecko. Sielanka po bajkowej ceremonii nie trwała jednak długo, ponieważ Daniel po raz kolejny trafił do aresztu!

Czytaj też: Meghan nie zaprosiła Kate na Baby Shower!

Galeria fot. Instagram/daniel.martyniuk

Według informatorów Dziennika, 30 grudnia żona Daniela wróciła do domu po spotkaniu z przyjaciółkami. To właśnie wtedy zaczęły się pierwsze kłopoty młodziutkiej Eweliny. Syn Zenka nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu! Kiedy małżonkowie zaczęli się szarpać, jeden ze świadków zadzwonił na policję.

Galeria fot. Instagram/daniel.martyniuk

Kiedy policjanci pojawili się na miejscu, wyszło na jaw, że Daniel miał przy sobie narkotyki! Z tego powodu funkcjonariusze byli zmuszeni wyprowadzić go z własnego domu w... kajdankach!

Czytaj też: KANYE WEST ZNOWU PISZE O TRUMPIE!

Przypominamy, że nie jest to pierwszy raz, kiedy syn Martyniuka ma kłopoty z prawem. Jakiś czas temu, przeciwko Danielowi zostało wszczęte postępowanie w sprawie napaści na policjantów będących na służbie. Syn Zenka podobno znieważył funkcjonariuszy, a do tego naruszył ich nietykalność cielesną, w czasie przewożenia na izbę wytrzeźwień.

Spawa przeciwko Danielowi skończyła się jednak wyłącznie 2-letnim okresem próbnym, a także obowiązkiem przekazania trzech tysięcy złotych na cel charytatywny. Jesteśmy przekonani, że tym razem wyrok przeciwko mężowi Eweliny, będzie o wiele bardziej poważny.

Czytaj też: Syn Zenka Martyniuka odpowiada na zarzuty!

Spodziewaliście się tego po nim?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie