Podobne artykuły

SUROGATKA KARDASHIANKI ZNOWU W CIĄŻY!

2019.01.02 17:22 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Kim Kardashian i Kanye West, po raz kolejny zostaną rodzicami! Tym razem małżonkowie ponownie zdecydowali się na skorzystanie z usług matki zastępczej. Surogatka Kardashianki jest w ciąży!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Rodzina Kim Kardashian i Kanye Westa w najbliższym czasie zyska nowego członka! Nie od dziś wiadomo, że jednym z największych marzeń rapera jest posiadanie aż 7 dzieci! Jednak ze względu na problemy zdrowotne, Kardashianka nie może zajść w ciążę po raz kolejny. Z tego powodu już przy trzecim maleństwie, małżonkowie zdecydowali się na skorzystanie z pomocy matki zastępczej. Chicago West urodziła surogatka!

Czytaj też: ZAYN I GIGI ZNOWU DO SIEBIE WRÓCILI

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Od pojawienia się na świecie maleńkiej Chicago nie minął jeszcze nawet rok, a Kim i Kanye zdecydowali się już na ponowne skorzystanie z pomocy matki zastępczej. Już za kilka miesięcy, powitają na świecie kolejne dziecko!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Informatorzy US Weekly donoszą, że Kim i Kanye, po raz kolejny zatrudnili surogatkę. Okazuje się, że jest to dokładnie ta sama kobieta, która niecały rok temu urodziła maleńką Chicago!

Czytaj też: PIERWSZY TRAILER STRANGER THINGS 3 TRAFIŁ DO SIECI!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Portal informuje, że kiedy w maju zeszłego roku, Kim i Kanye przygotowywali wszystko do zapłodnienia surogatki, zdecydowali się na zostawienie jeszcze jednego zarodka. Wszystko wskazuje na to, że został niedawno wykorzystany!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Jeżeli doniesienia okażą się prawdziwe, to poznaliśmy już nawet płeć czwartego dziecka Westa i Kardashianki! Według informatorów US Weekly, tym razem parze urodzi się chłopczyk!

Czytaj też: WSZYSTKIE KARDASHIANKI POZUJĄ RAZEM W ŁÓŻKU

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie