Podobne artykuły

Siostra Meghan ma zakaz zbliżania się do królewskiej rodziny?!

2019.01.02 20:02 | © Stars.pl

Choć od ślubu Meghan i Harrego minęło zaledwie pol roku, amerykańska aktorka zdążyła już nieźle namieszać wśród królewskiej rodziny.

Galeria

Poza ciągłymi doniesieniami o konflikcie który Meghan miała wywołać między braćmi - Harrym i Williamie oraz jej domniemanym fatalnym charakterze, także sytuacja rodzinna Meghan pozostwia wiele do życzenia. Jeszcze niedawno plotkowano o jej ojcu, który chętnie informował tabloidy o pikantnych szczegółach z „dawnego życia” córki, teraz na pierwsze strony gazet wypływa... siostra księżnej!

Czytaj też: Meghan urodzi na dniach?

Galeria

Ktoś taki jak Samantha reprezentuje raczej ryzyko niż realne zagrożenie. Póki co nie grozi aktami kryminalnymi, jednak powoduje zakłopotanie rodziny królewskiej - twierdzi przedstawiciel Scotland Yardu w rozmowie z Times. Istnieje duża szansa na to, że Samantha pod tym względem będzie niepokoić rodzinę królewską. Może być źródłem niepotrzebnych skandali.

Galeria

Oczywiście sama zainteresowana skomentowała doniesienia na Twitterze: To żenujące. Jako osoba jeżdżąca na wózku i żyjąca na innym kontynencie, której zależy tylko na chronieniu ojca, mam być niezrównoważona? Przestańcie kłamać albo was pozwę - oburzyła się.

Czytaj też: KYLIE JENNER SPODZIEWA SIĘ DZIECKA?!

Myslicie ze Meghan zobaczy się jeszcze kiedyś z ojcem i siostrą?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie