Podobne artykuły

KARDASHIANKA SPOTKAŁA SIĘ ZE SPECJALISTKĄ OD ROZWODÓW!

2019.01.03 16:52 | © Stars.pl

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Kardashianki i Kanye Westa, trafiły do sieci już kilka miesięcy temu. Niedawno okazało się jednak, że para ponownie zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatki i obecnie spodziewają się czwartego dziecka. Mogłoby się wydawać, że kryzys zostawili już za sobą. Ostatnie spotkanie Kardashianki pokazuje jednak, że nic bardziej mylnego! Będzie rozwód?

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Media zza oceanu już od dłuższego czasu donosiły, że Kim marzy o rozwodzie z Westem. Celebrytka nie ma już siły ani ochoty na znoszenie kolejnych wybryków swojego męża, a później na publiczne stawanie w jego obronie. Jesteśmy również przekonani, że życie z Kanye w jednym domu nie jest proste, ponieważ raper zmaga się z poważnymi problemami psychicznymi.

Czytaj też: SELENA GOMEZ OPOWIADA O ZAŁAMANIU NERWOWYM

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Przypominamy jednak, że jednym z niewielu czynników, które mają pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne Westa, są jego dzieci. Raper bardzo dobrze czuje się kiedy są obok niego i właśnie wtedy się uspokaja. Nikogo nie powinno więc dziwić, że para zdecydowała się na czwarte dziecko.

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Tymczasem, Kim spotkała się niedawno ze swoją prawniczką, która jest jedną z najlepszych specjalistek od... rozwodów! Spotkanie odbyło się z wyjątkowej okazji, bo... w czasie wigilii. Laura Wasser była jedną z gości celebrytki, ale nikt nie ma chyba wątpliwości o czym mogły rozmawiać ze sobą obie panie. Wystarczy dodać, że Kanye West nawet na moment nie pojawił się w pobliżu...

Czytaj też: Córka Salety znowu ma problemy z nerkami. Przeszczep został odrzucony pół roku po operacji.

Wszystko wskazuje na to, że Kim Kardashian chce dowiedzieć się wszystkiego o przysługujących jej prawach, na wypadek, gdyby zdecydowała się w końcu na złożenie pozwu rozwodowego. Przypominamy, że Laura Wasser jest jedną z najlepszych specjalistek od rozwodów. Pracowała między innymi przy pierwszym rozwodzie Kim, z Chrisem Humpriesem. Pomagała również Ryanowi Reynoldsowi, Ashtonowi Kutcherowi, Britney Spears, czy Angelinie Jolie.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie