Podobne artykuły

SELENA GOMEZ WYDAJE NA TRENINGI TYSIĄCE DOLARÓW!

2019.01.03 18:12 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu, Selena Gomes stara się żyć z daleka od mediów. Nie oznacza to jednak, że przez ten czas, wokalistka przestala dbać o swoją figurę! Artystka regularnie ćwiczy w jednym klubów fitness, w którym cała ekipa pracuje dosłownie nad każdym fragmentem jej ciała. Trzeba jednak przyznać, że kwota, którą gwiazda przeznacza na treningi, jest naprawdę szokująca!

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Zaraz po zniknięciu z show biznesu, Selena Gomez zaczęła szukać szczęścia poprzez sprawianie sobie maleńkich przyjemności, a także przykładanie większej wagi do własnego zdrowia. Nie od dziś wiadomo, że na pierwszym miejscu ulubionych zajęć wokalistki znajdują się... treningi! Gwiazda praktycznie od zawsze starała się ćwiczyć regularnie, jednak jak się okazuje, dopiero teraz może w pełni skupić się na pracy nad własnym ciałem. Udało jej się nawet znaleźć odpowiednie miejsce!

Czytaj też: SELENA GOMEZ NAPISAŁA DO JUSTINA BIEBERA!

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Informatorzy E!News donoszą, że ulubione zajęcia Seleny to... pilates! Zastanawiacie się ile właściwie wydaje na treningi?

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Godzina zajęć w klubie, w którym regularnie ćwiczy Selena, kosztuje... 300 dolarów! Jeżeli więc wokalistka pojawia się w klubie na godzinę każdego dnia, na same treningi wydaje miesięcznie około 9 tysięcy dolarów! Jednak według Seleny, nie liczą się wydane pieniądze, a... efekty! Wokalistka nie miała jednak na myśli idealnej sylwetki...

Czytaj też: SEKSOWNA SELENA GOMEZ W NOWEJ KAMPANII REKLAMOWEJ!

Selena uwielbia, jak pot oczyszcza jej ciało i czuje się znacznie lepiej, odkąd regularnie uczęszcza na treningi. - możemy przeczytać w portalu

Jesteśmy przekonani, że dobra kondycja przyda się Selenie jeszcze w tym roku! Fani artystki od dłuższego czasu, z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia daty premiery jej nowej płyty, a także trasy koncertowej. Wszystko jest jednak uzależnione od stanu zdrowia wokalistki - zarówno fizycznego jak i psychicznego. Każde działanie, które chociaż trochę poprawia samopoczucie, przybliża wszystkich fanów gwiazdy do nowego krążka!

Czytaj też: Selena Gomez opuściła szpital!

Trzymamy kciuki!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie