Podobne artykuły

KARDASHIANKI ZNOWU RAZEM W CIĄŻY?!

2019.01.03 18:50 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że wszystkie Kardashianki pozazdrościły Kim czwartego dziecka i... najprawdopodobniej obecnie same również planują zajście w ciążę w najbliższym czasie! Myślicie, że Khloe i Kylie uda się szybko spłodzić potomków?

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Do mediów już od dłuższego czasu docierały plotki, że Kim bardzo chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Jednak przez problemy, które pojawiły się ostatnio w jej małżeństwie z Kanye, nikt nie traktował tych doniesień poważnie. Tymczasem wyszło jednak na jaw, że surogatka Kardashianki spodziewa się czwartego dziecka pary! Jak się okazuje, informacja , że Kim w najbliższym czasie zostanie mamą po raz kolejny, zszokowała także siostry celebrytki!

Czytaj też: Angelina znowu interesuje się mężem Jennifer Aniston!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nie da się ukryć, że w rodzinie Kardashian-Jenner, od ponad roku panuje prawdziwy baby boom! Kim Kardashian powitała na świecie swoje trzecie dziecko, a Kylie i Khloe zostały mamami po raz pierwszy. Siostrom najprawdopodobniej aż tak bardzo spodobało się wspólne oczekiwanie na maleństwa, że obecnie chcą jak najszybciej dołączyć do surogatki, z której usług korzysta Kim!

Galeria

Trzeba przyznać, że jedną z największych zalet wspólnego oczekiwania na narodzenie dzieci, nie jest doświadczanie ciąży w tym samym momencie, a późniejsza możliwość wychowywania pociech w podobnym wieku.

Czytaj też: RIHANNA I DRAKE ZNOWU FLIRTUJĄ

Kolejne dziecko, które Kim będzie miała w tym roku, mocno wpływa na jej siostry i ich ciążowe plany. Wszystkie kochają być w ciąży w tym samym czasie i wszyscy chcą, by dzieci były w podobnym wieku. Wszyscy żartują na temat kolejnych "trojaczków". - donosi jeden z informatorów E!News

Nie wiemy w którym miesiącu ciąży jest obecnie matka zastępcza wynajęta przez Kim Kardashian. Jesteśmy jednak przekonani, że jeżeli Kylie i Khloe chcą urodzić jeszcze w tym roku, muszą na poważnie zabrać się do pracy!

Czytaj też: NAGA FOTKA MILEY CYRUS WYCIEKŁA DO SIECI

Myślicie, że Travis Scott i Tristan Thompson wiedzą już o planach swoich kobiet?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie