Podobne artykuły

ANTEK KRÓLIKOWSKI MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ?!

2019.01.03 21:15 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że popularność Antka Królikowskiego rosła ostatnio w zastraszającym tempie! Wszystko dzięki związkowi z... Julią Wieniawą! Obecnie aktor jest w centrum zainteresowania, a wszystko za sprawą rozstania z wokalistką. Jak się okazuje, Antek najprawdopodobniej znalazł już pocieszenie w ramionach innej kobiety!

Galeria fot. Instagram/antek.krolikowski

Nie da się ukryć, że związkiem Antka i Julii, przez ostatnie miesiące, żyła praktycznie cała Polska. W mediach często pojawiały się doniesienia o kryzysie w ich związku, spowodowanym domniemaną zazdrością Królikowskiego o karierę Wieniawy. W późniejszym czasie było już wyłącznie gorzej. W sieci coraz częściej obok nazwiska Julki, zaczęło pojawiać się nazwisko jej byłego chłopaka. Para próbowała ratować związek, jednak bardzo szybko okazało się, że nawet wspólne wakacje w Dubaju, nie były w stanie poprawić relacji między nimi.

Czytaj też: KUBA WOJEWÓDZKI MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ?!

Galeria fot. Instagram/martynaporos

Wszystko wskazuje jednak na to, że Antek nie zamierza tracić czasu i już 1 stycznia pochwalił się w sieci fotką z tajemniczą kobietą! Aktor wygląda na niej na bardzo zadowolonego, że mógł spędzić ten czas w jej towarzystwie, a fotkę podpisał "nowy rok, nowy ja". Myślicie, że chodzi również o nową dziewczynę?

Galeria

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem praktycznie od razu pojawiła sie cała lawina komentarzy, w których większość fanów zastanawiała się, co właściwie łączy Antka i tajemniczą kobietę. Pewnie myślicie, że znalazł już pocieszenie po rozstaniu z Wieniawą? Prawda okazała się zupełnie inna!

Czytaj też: Antek Królikowski pokazał ukochaną!

Wyszło na jaw, że dziewczyna ze zdjęcia to Martyna Poros, która jest... przyjaciółką Antka! W dodatku ma chłopaka - Maurycego, który również przyjaźni się z aktorem. Świadczy o tym nawet ich wspólna fotka!

Wielu fanów aktora może być obecnie rozczarowanych, że Martyna to nie nowa dziewczyna Antka. Dobrze jednak, że aktor nie załamał się po rozstaniu z Wieniawą, może liczyć na wsparcie najbliższych i z uśmiechem na twarzy przywitał Nowy Rok!

Czytaj też: MACIEJ MUSIAŁ ZNOWU DO WZIĘCIA!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie