Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER JUŻ USUNĄŁ NAJNOWSZY TATUAŻ!

2019.01.03 22:45 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno, większość fanów Justina Biebera była zszokowana informacją o jego najnowszym tatuażu. Wokalista ozdobił sobie nim... twarz! Nad prawą brwią muzyka pojawił się niedawno napis Grace. Jednak na najnowszych zdjęciach Justina, tatuażu już... nie ma! Myślicie, że muzyk przemyślał swoją decyzję i szybko usunął niechcianą dziarę?

Galeria

Trzeba przyznać, że Justin należy do grona najbardziej wytatuowanych gwiazd! Pomimo młodego wieku, ciało wokalisty jest pokryte malunkami już praktycznie w całości! Nie da się jednak ukryć, że najnowszy tatuaż muzyka jest naprawdę wyjątkowy!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Justin zrobił sobie nowy tatuaż na... twarzy! Nad jego prawą brwią, można było zauważyć słowo - Grace, które po polsku oznacza po prostu łaskę. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że decyzja o zrobieniu tego tatuażu, nie została podjęta pod wpływem chwili. Nie od dziś wiadomo, że wiara odgrywa w życiu muzyka ogromną rolę, a tym tatuażem chciał pewnie podziękować losowi za to, co od niego otrzymał.

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Dlaczego jednak obecnie na jego twarzy nie ma już tatuażu?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER CHCE ROZWODU?!

Fani muzyka, po spotkaniu go na ulicy, bardzo chętnie dzielą się w sieci wspólnymi fotkami. 2 stycznia wokalista wpadł na grupkę swoich fanów w LA. Jednak na fotkach, które udało im się zrobić, tatuaż artysty jest całkowicie niewidoczny.

O tatuażu wiemy jedynie tyle, że został wykonany jeszcze w listopadzie, przez Jona Boya. Autor tatuażu wykonał fotkę zaraz po wykonaniu dziary, ale opublikował ją w sieci dopiero po Nowym Roku. Muzyk miał więc wystarczająco dużo czasu, by całkowicie usunąć nową ozdobę. Trzeba przyznać, że wykonanie tatuażu nad brwią to bardzo odważny krok. Nie da się go zasłonić, a wiele osób do tej pory kojarzy go wyłącznie z kryminalną przeszłością.

Czytaj też: WIEMY CZEGO BOI SIĘ JUSTIN BIEBER!

Myślicie, że właśnie to skłoniło Biebera do usunięcia ozdoby? Czy może po prostu nie przypadł do gustu Hailey?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie