Podobne artykuły

Deynn OSZUKUJE FANÓW?!

2019.01.03 23:32 | © Stars.pl

Deynn, czyli influencerka Marita Surma, należy do grona jednych z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd młodego pokolenia. Wulgarna i niezbyt rozgarnięta dziewczyna mimo to osiągnęła spory sukces w mediach społecznościowych. Ponad milion osób obserwujących jej instagramowy profil jest na to jasnym dowodem.

Galeria

Niestety, pomimo tak ogromnej publiczności śledzącej jej poczynania, Marita wydaje się zupełnie nie rozumieć pewnych mechanizmów działających w sieci. Często zdarza jej się być niesłowną, a wypominanie jej tego kończy się zazwyczaj zablokowaniem i usunięciem niepochlebnego komentarza...

Czytaj też: KARDASHIANKA ZDRADZA NIEZNANY DOTĄD SZCZEGÓŁ NAPADU!

Galeria

Tym razem poszła jednak o krol dalej. Oburzeni fani przypomnieli jej bowiem, że zobowiązała się do zorganizowania konkursu po tym, jak wpłacą oni datek na jeden z Domów Dziecka. Podała numer konta do wpłat, a po pewnym czasie... zamilkła.

Galeria

Deynn broni się tym, że wcale nie zorganizowała akcji...

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WEZMĄ ŚLUB... W TROPIKACH!

Galeria

Ja nie podałam domu dziecka, numery konta, NIC - pisze Deynn na Instagramie. Nie wiem, o co ci chodzi... Robiłam głosowanie na story, zaraz po tym była afera, więc nie było żadnego STARTU akcji.

Galeria

W internecie szybko pojawiły się jednak dowody świadczące na to, że podała wszystkie szczegóły, o czym jak widać zapomniała...

Czytaj też: BEYONCE WAŻYŁA 100 KILOGRAMÓW

Galeria

Jak myślicie, straci poparcie, czy jakoś się z tego wykręci?

Polecane artykuły

Komentarze (8)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie