Podobne artykuły

Maja Bohosiewicz o prawach kobiet w Dubaju...

2019.01.04 12:45 | © Stars.pl

Maja Bohosiewicz niejednokrotnie pokazała, że nie należy do wyjątkowo błyskotliwych gwiazd, a jej wypowiedzi nieczęsto są niezbyt przemyślane i chaotyczne, a nawet zakrawają o zwykłą głupotę.

Galeria

Tak było również ostatnio, kiedy Maja z okazji swoich Dubajskich wakacji postanowiła podywagować na temat ichniejszych podwójnych standardów. Nie jest bowiem tajemnicą, że w tym miescie równolegle obowiązują restrykcyjne prawa zabraniające kobietom niemal wszystkich przyjemności, a jednocześnie jest to mekka dla „influencerek” które postanowiły zarobić poprzez bycie towarzystwem dla bogatych Szejków.

Czytaj też: Maja Sablewska nago na instagramie

Galeria

Maja postanowiła na swojej instagramowej relacji przedstawić swoje przemyślenia na ten temat...

Zapytam, bo wasze rady są zawsze nieocenione. Co robić w tym mieście, gdzie się udać, co przeżyć? Mieście, które zaskakuje swoją nowoczesnością, a z drugiej strony kobiety w tym kraju mają przekichane. Z ciekawostek za gwałt jest tu kara śmierci (to się chwali!) ale żeby uznać kogoś winnego gwałtu trzeba mieć czterech świadków płci męskiej wyznania muzułmańskiego - pisze Maja... Rozumiem, że w statykach kobiety czują się tu zaopiekowane, gwałtu nie odnotowano, arabskie kraje chyba nigdy nie staną się moimi ulubionymi destynacjami. Przymykam na to oko, oddaje się kontemplacji i myślę wciąż ile jeszcze czasu upłynie zanim my kobiety będziemy wyemancypowane? Eh... #dubai #feminist #sun #beach

Czytaj też: MILEY CYRUS O SWOJEJ ORIENTACJI SEKSUALNEJ!

Myślicie, że dobór hashtagu #feminist był słuszny...?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie