Podobne artykuły

Syn Martyniuka z żoną już od dawna mają „niebieską kartę”?!

2019.01.04 13:30 | © Stars.pl

Polski show biznes od kilku dni żyje doniesieniami na temat patologii jaka ma miejsce w domu syna znanego piosenkarza disco polo, Zenona Martyniuka. Mężczyzna, który już wcześniej miewał zatargi z prawem, tym razem został aresztowany po tym jak policja została wezwana na miejsce awantury jaką zafundował swojej ciężarnej żonie, odmawiając jej wejścia do domu...

Galeria

Daniel M. szybko odniósł się do tych doniesień, sugerując, że to jego żona ma problemy z percepcją, jest nimfomanką (!), a cały konflikt podsyca jego teściowa...

Czytaj też: Michał Wiśniewski skomentował doniesienia o romansie.

Galeria

Po godzinie 22 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie z miejscu zamieszkania swojej dziewczyny - potwierdził aspirant Mateusz Latuszewski. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli "niewielką ilość narkotyków".

Galeria

Jak twierdzi Fakt, syn króla disco polo jest znany ze skłonności do przemocy wobec żony. Ewelina i Daniel od dawna mają założoną Niebieską Kartę, policyjny dokument potwierdzający, że w rodzinie panuje patologia.

Czytaj też: BRADLEY COOPER I LADY GAGA FAKTYCZNIE MAJĄ ROMANS?!

Zanim synalek gwiazdora się ożenił, były imprezy do rana - wspomina w tabloidzie jeden z sąsiadów Daniela. Myśleliśmy, że po ślubie wszystko się zmieni, a chłopak się opamięta i ustatkuje. Ale on nie zważa, że ma żonę w ciąży, że będzie ojcem. Wyzwiska i krzyki słychać naprawdę często.

Warto dodać, że M. groził pobiciem sąsiadom za rozmawianie z gazetami lub policją...

Czytaj też: SYN MARTYNIUKA ZNOWU W ARESZCIE!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie