Podobne artykuły

SOFIA RICHIE BYŁA ZASTRASZONA PRZEZ KARDASHIANKI!

2019.01.04 19:10 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno w mediach aż huczało od doniesień, że Sofia Richie w końcu dołączyła do rodzinki Kardashianów! Obecnie wychodzi jednak na jaw, że wspólne wakacje wcale nie były takie idealne, jak mogłoby się wydawać!

Galeria

Mogłoby się wydawać, że po tylu kłótniach i dramatach, w rodzinie Kardashian-Jenner, zapanował w końcu spokój. Większość fanów była przekonana, że Scottowi Disickowi udało się dokonać prawdziwego cudu i mężczyzna pogodził swoją byłą dziewczynę z obecną. Na dowód tego, Sofia i Kourtney spędziły nawet wspólnie ostatnie chwile ubiegłego roku!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NIE MOŻE PRZESTAĆ MYŚLEĆ O SELENIE GOMEZ?!

Galeria

Pomimo tego, że białe szaleństwo w Aspen kojarzy się głównie z sielanką, okazało się, że na tym wyjeździe nie brakowało nerwów! Trzeba przyznać, że wspólny wyjazd na wakacje, musiał być bardzo poważnym krokiem dla Kardashianki i Richie. Co prawda obie dziewczyny oficjalnie nie skaczą już sobie do gardeł, jednak dalej są przepełnione negatywnymi emocjami.

Galeria

Hollywood Life donosi, że Sofia Richie w czasie ostatnich wakacji z Kardashiankami była... zastraszona!

Czytaj też: MILEY CYRUS O SWOIM PIERWSZYM POCAŁUNKU

Galeria

Wakacje na Bali z Kourt i Scottem to coś zupełnie innego niż wyjazd z całą jej rodziną. Sofia była momentami zastraszona i czuła się niepewnie - donosi jedno ze źródeł portalu

Galeria

Trzeba przyznać, że Sofii nie było lekko! Poza Kourtney, musiała jeszcze stawić czoła reszcie Kardashianek i oczywiście... Kris Jenner!

Czytaj też: SOFIA RICHIE NIE WYSTĄPI W SHOW KARDASHIANÓW!

Galeria

Podobno młodziutka Sofia nie mogła przeboleć, że w Aspen nie pojawiła się Kylie Jenner. Przypominamy, że dziewczyny od jakiegoś czasu się przyjaźnią i pewnie to właśnie ona mogłaby dodać modelce otuchy w ciężkich chwilach.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Scott w końcu stanął na wysokości zadania i dobrze zadbał o swoją ukochaną! Podobno starał się robić wszystko co w jego mocy, żeby wygospodarować jak najwięcej czasu, wyłącznie dla siebie i Sofii Richie.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ POKAZAŁA... KORONKOWY STANIK

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie