Podobne artykuły

ZŁOTE KROCZE CRISTIANO RONALDO!

2019.01.04 20:00 | © Stars.pl

Cristiano Ronaldo należy do grona niewielu gwiazd, którym postawiono pomnik jeszcze za życia! Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszy się pomnik piłkarza na Maderze! Fani od razu go pokochali!

Galeria fot. Instagram

Trzeba przyznać, że Cristiano cieszy się ogromną popularnością, nieustannie praktycznie od samego początku swojej kariery. Dowodem na to może być fakt, że zaraz po przejściu do Juventusu Turyn, CR7 bardzo szybko stał się najbardziej obserwowaną gwiazdą na Instagramie! Przypominamy jednak, że piłkarz doczekał się również o wiele bardziej namacalnego dowodu uwielbienia. Postawiono mu własny pomnik! Figura, która znajduje się w Funchal na Maderze, przez cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Uwagę wielbicieli najbardziej przyciąga jednak jeden szczegół...

Czytaj też: Justyna Żyła wspiera Dominikę Tajner-Wiśniewską!

Galeria fot. Instagram

Pomnik Ronaldo został po raz pierwszy odsłonięty w 2014 roku. Na samym początku, został ustawiony na wysokim postumencie. Obecnie jednak ustawiono go na ziemi, żeby każdy turysta mógł zrobić sobie fotkę z idolem. Całkowicie przez przypadek, na wysokości rąk fanów znajduje się... bardzo wyraźnie zarysowane krocze!

Galeria fot. Instagram

Nie trzeba chyba tłumaczyć, co działo się z nim dalej. Tysiące turystów bardzo chętnie robiło sobie fotki z kroczem Cristiano i obecnie praktycznie każdy turysta wracający z Madery, ma w swojej galerii zdjęcie, na którym trzyma Ronaldo za przyrodzenie.

Czytaj też: THOMPSON NIE ZDRADZAŁ KHLOE, BO MYŚLAŁ, ŻE JEST... SINGLEM?!

Galeria fot. Instagram

W efekcie ciągłego dotykania, macania i pocierania, budząca największe zainteresowanie wśród turystów część ciała Cristiano, bardzo mocno się wytarła i... przybrała złoty kolor!

Według nas pomnik wygląda naprawdę imponująco! A Wy chcielibyście dotknąć złotego krocza Cristiano?

Czytaj też: Monika Jarosińska na emigracji.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie