Podobne artykuły

KASIA TUSK UKRYWAŁA ŚLUB PRZEZ LATA!

2019.01.05 10:00 | © Stars.pl

Kasia Tusk od lat należy do grona gwiazd, które starają się trzymać swoje życie prywatne, z dala od mediów. Do tej pory do sieci trafiały wyłącznie informacje, którymi sama chciała podzielić się z fanami. Niedawno Kasia postanowiła zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej ślubu, który... najprawdopodobniej miał miejsce już 5 lat temu!

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Nie da się ukryć, że Kasia Tusk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych blogerek. Córka Donalda zaistniała w show biznesie nie tylko dzięki słynnemu tacie, ale również dzięki blogowi Make Life Easier, którego prowadzi już od kilku lat. Kasia pokazała również fanom, że nie należy do grona skandalistek i bardzo zależy jej na ochronie swojego życia prywatnego.

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Nikogo nie powinno więc dziwić, że ślubne plany blogerki, były utrzymywane w tajmnicy! Po raz pierwszy o jej wyjściu za mąż, zaczęto mówić w 2013 roku. To właśnie wtedy zaręczyła się ze swoim partnerem - Stanisławem Cudnym. Kiedy w ubiegłym roku na palcu Kasi niespodziewanie pojawiła się ślubna obrączka, media szybko ogłosiły, że blogerka wyszła za mąż w czerwcu. Obecnie jednak wszystko wskazuje na to, że Kasia i Stanisław wzięli ślub o wiele wcześniej!

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Niedawno Kasia zdecydowała się na przekazanie własnej sukni ślubnej na aukcję WOŚP. Specjalnie z tej okazji nagrane zostało video, w którym córka Donalda opowiada o projekcie, a także o materiale, z którego wykonana została wyjątkowa suknia. W filmiku Kasia przyznała również, że... suknia, którą przekazała na aukcję, ma już 5 lat!

Czytaj też: Kasia Tusk z córeczką na instagramie!

Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy - opisuje Tuskówna. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja. - powiedziała Kasia

Myślicie, że to możliwe, ze Kasia przez 5 lat nie powiedziała nikomu o swoim ślubie? Czy może kreacja czekała w szafie na idealny moment?

Czytaj też: Kasia Tusk na spacerze z córeczką

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie