Podobne artykuły

MAJA BOHOSIEWICZ POLECIAŁA W PODRÓŻ POŚLUBNĄ!

2019.01.04 20:40 | © Stars.pl

Maja Bohosiewicz wzięła sobie do serca ślubne zasady i wraz z ukochanym wyjechała na prawdziwy miesiąc miodowy! Aktorka i jej świeżo upieczony mąż, wybrali jedno z najbardziej popularnych miejsc wśród gwiazd! Jesteście ciekawi dokąd polecieli?

Galeria fot. Instagram/majabohosiewicz

Nie da się ukryć, że Maja naprawdę długo czekała na wymarzony ślub! Aktorka i jej narzeczony, przygotowywali się do ceremonii już dwa razy i za każdym musieli przekładać ślub ze względu na ciąże gwiazdy. Tym razem jednak wszystko poszło po myśli zakochanych i para pobrała się 31 grudnia.

Czytaj też: BRADLEY COOPER I LADY GAGA FAKTYCZNIE MAJĄ ROMANS?!

Galeria fot. Instagram/majabohosiewicz

Zakochani zdecydowali się na zorganizowanie ceremonii, której motywem przewodnim miał być... Wielki Gatsby! Do pierwszego tańca małżonków zaśpiewała siostra panny młodej - Sonia Bohosiewicz. Po weselu przyszedł oczywiście czas na... podróż poślubną! Zastanawiacie się dokąd udali się młodzi?

Galeria fot. Instagram/majabohosiewicz

Maja i Tomasz udali się do jednego z ulubionych miejsc wśród polskich celebrytów! Małżonkowie spędzają swój miesiąc miodowy w... Dubaju! Mogli tam spotkać między innymi Roberta Lewandowskiego wraz z żoną, którzy udali się tam na sylwestra. Przypominamy, że niedawno swój ostatnie wspólne wakacje spędzali tam również Antek Królikowski i Julka Wieniawa.

Czytaj też: Wiemy co najbardziej lubi jeść księżniczka Charlotte

Podczas podróży poślubnej, Maja pamiętała oczywiście tradycyjnie o chwili refleksji. Pod fotką, którą podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, opowiedziała im również o swoich wątpliwościach dotyczących miejsca, w którym się znalazła.

Myślicie więc, że wybrała dobre miejsce na spędzenie miesiąca miodowego?

Czytaj też: Rafał Maślak potwierdził imię syna.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie