Podobne artykuły

TRISTAN OLAŁ KHLOE DLA INNEJ LASKI!

2019.01.04 23:00 | © Stars.pl

Sylwester już za nami i obecnie możemy tylko oglądać, jak bawiły się gwiazdy z całego świata. Przypominamy, że Khloe Kardashian zdecydowała się na zorganizowanie imprezy w Cleveland, wraz ze swoim ukochanym - Tristanem Thompsonem.

Galeria

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach, praktycznie żadna impreza nie ma prawa bytu, bez obszernej relacji w mediach społecznościowych. Jednak kiedy Khloe publikowała w sieci ten filmik, z pewnością nie spodziewała się, że jej fani zareagują w taki sposób! Możemy na nim zobaczyć, że zawodnik NBA po prostu... olał swoją ukochaną!

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria

Zdesperowana Khloe najwidoczniej nie miała żadnego lepszego pomysłu na odciągnięcie swojego partnera od tamtej kobiety, więc... zaczęła po prostu kręcić tyłeczkiem, ocierając się jednocześnie o swojego partnera. Niestety starania Kardashianki nie przyniosły zamierzonego efektu, bo Tristan najzwyczajniej w świecie ją wtedy olał!

Galeria

Jak myślicie, kim mogła być dziewczyna, dla której Tristan zignorował swoją ukochaną? Może być zagrożeniem dla celebrytki? Czy może Khloe po prostu przesadza ze swoimi scenami zazdrości?

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie