Podobne artykuły

ZAYN I GIGI NAPRAWDĘ SIĘ ROZSTALI

2019.01.04 23:32 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno fani na całym świecie trzymali kciuki za związek Zayna i Gigi. Obecnie jednak wszystko wskazuje na to, że budowanie trwałego związku, opartego na miłości, szczerości i wspólnym radzeniu sobie z problemami, po prostu przerosło zakochanych. Media zza oceanu donoszą, że Zayn i Gigi rozstali się po raz kolejny!

Galeria

Nie da się ukryć, że związek Zayna i Gigi należał do burzliwych. Przez 3 lata, które spędzili razem, praktycznie przez cały czas byli obserwowani przez paparazzi. Fotoreporterzy koczowali pod ich domem, a każde, nawet najmniejsze potknięcie, wywoływało burzę w mediach. W marcu zeszłego roku, para rozstała się po raz pierwszy. Najprawdopodobniej było to spowodowane w głównej mierze presją otoczenia.

Czytaj też: DLACZEGO ARIANA GRANDE UMAWIA SIĘ ZE SWOIMI EX?!

Galeria

Zakochani bardzo szybko doszli jednak do wniosku, że nie potrafią bez siebie żyć i już po kilku tygodniach oficjalnie ogłosili, że wrócili do siebie. To właśnie wtedy muzyk wytatuował sobie na klatce piersiowej, oczy modelki. Zakochani udzielali w tym czasie wielu wywiadów, w których otwarcie przyznawali, że chcą chronić swoją prywatność i żyć z dala od uwagi mediów. Wszystko wskazywało na to, że Zayn i Gigi zostaną razem już na zawsze!

Galeria

Tymczasem jednak od jakiegoś czasu, w mediach ponownie pojawiały się doniesienia o kryzysie w ich związku. Dla większości fanów potwierdzeniem tych plotek był między innymi fakt, że Gigi nie pojawiła się na imprezie, którą Zayn zorganizował z okazji wydania nowej płyty. W odwecie Zayn nie bawił się z ukochaną w czasie imprezy sylwestrowej. Do tego na Instagramie od kilku miesięcy nie pojawiały się żadne nowe, wspólne fotki gwiazd. Niestety plotki o ich rozstaniu okazały się prawdą. Zayn i Gigi naprawdę znów się rozstali!

Czytaj też: Gigi i Zayn ROZSTALI SIĘ?!

To koniec. Byli razem, ale teraz to skończone. - donosi informator Us Weekly

Drugi informator jest jednak przekonany, że modelka "starała się to uratować", ale muzyk "ma swoje problemy, przez które ona nie może pomóc m przejść".

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ ODWOŁAJĄ ŚLUB?!

Zawsze, gdy byli razem, ona odcinała się od przyjaciół. Cały swój czas i energię poświęcała dla niego, ale stało się to zbyt wiele. - czytamy

To smutne, że Zaynowi i Gigi po raz kolejny nie udało się uratować związku, o który tak się starali. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Czytaj też: VICTORIA BECKHAM CZEKAŁA NA ZAPROSZENIE DO SPICE GIRLS?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie