Podobne artykuły

SEKSOWNA CÓRKA EMINEMA PÓJDZIE W ŚLADY OJCA?

2019.01.05 14:25 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Hailie Scott trenuj naprawdę ostro, żeby wyglądać jak najlepiej! Nie da się ukryć, że efekty jej pracy można zauważyć już na pierwszy rzut oka! Córka Eminema jest naprawdę seksowna!

Galeria fot. Instagram/hailiescott1

Hailie skończyła niedawno 23 lata i wszystko wskazuje na to, że nie jest już maleńką córeczką tatusia. Jeszcze do niedawna, dziewczyna nie korzystała zbyt często z portali społecznościowych, jednak w ciągu ostatnich tygodni, w jej życiu zmieniło się naprawdę wiele! Hailie Scott bardzo chętnie pokazuje swoje seksowne ciało w sieci i nie da się ukryć, że robi wrażenie!

Galeria fot. Instagram/hailiescott1

Jeszcze do niedawna, wielu fanów muzyka zastanawiało się, kim w przyszłości zostanie jego córka. Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że Hailie wybrała już odpowiedni dla siebie kierunek! 23-latka postanowiła na stałe związać swoje życie z... fitnessem! Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie jest to bardzo popularny kierunek wśród młodych kobiet, a Hailey radzi sobie w nim naprawdę świetnie!

Galeria fot. Instagram/hailiescott1

Hailey w ostatnim czasie nie tylko zamieszcza w sieci fotki, na których pokazuje wszystkim swoje wyćwiczone ciało, ale również publikuje filmiki, na których pokazuje wszystkim zainteresowanym, w jaki sposób dba o swoją sylwetkę.

W jednym z najnowszych filmików, córka Eminema postanowiła również zdradzić fanom swoje muzyczne gusta! Okazuje się, że akurat w tej kwestii, Hailie poszła w ślady swojego ojca! 23-latka słucha... Nicki Minaj!

Myślicie, że Hailie ma szansę się wybić jako instagramowa trenerka? Konto, na którym publikuje, śledzi już ponad milion obserwatorów! Ma potencjał?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie