Podobne artykuły

JUSTIN TIMBERLAKE WRACA NA SCENĘ!

2019.01.05 14:59 | © Stars.pl

Pod koniec 2018 roku, Justin Timberlake odwołał koncerty ze swojej najnowszej trasy koncertowej. Wszystko było spowodowane poważnymi problemami zdrowotnymi wokalisty. Wszystko wskazuje jednak na to, że muzyk doszedł już do siebie i w najbliższym czasie wróci na scenę!

Galeria

Justin Timberlake oficjalnie ogłosił, że niedługo wróci do koncertowania! W grudniu 2018 roku wokalista musiał odwołać część koncertów, ponieważ jego stan zdrowotny nie pozwalał na występowanie na scenie. Przypominamy, że muzyk był w trasie od marca, a pod koniec roku, jego struny głosowe, całkowicie odmówiły posłuszeństwa.

Czytaj też: ADELE WYDA NOWĄ PŁYTĘ JESZCZE W TYM ROKU?!

Galeria

Na początku grudnia ubiegłego roku, wokalista musiał przełożyć koncerty, które miały odbyć się w ostatnim miesiącu 2018 roku. Muzyk otwarcie przyznał wtedy, że jego struny głosowe odmówiły współpracy i przez jakiś czas nie będzie w stanie śpiewać.

Galeria

Na szczęście wszystko wskazuj na to, że w ciągu kilku tygodni przerwy, Justin Timberlake miał czas żeby odpocząć i doprowadzić swoje struny głosowe do właściwego stanu. Podczas składania fanom noworocznych życzeń, wokalista podzielił się z nimi również długo wyczekiwaną wiadomością!

Czytaj też: Meghan urodziła?!

Jesteśmy tu! Wróciliśmy! Nie możemy się doczekać! Jesteście gotowi?! - powiedział Timberlake

Wokalista ogłosił swój powrót na scenę, dosłownie na chwilę przed występem w Capital One Area w Waszyngtonie.

Czytaj też: JUSTIN TIMBERLAKE NIE MOŻE ŚPIEWAĆ?!

 
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie