Podobne artykuły

BRITNEY SPEARS ODWOŁUJE KONCERTY!

2019.01.05 15:59 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno Britney Spears zdecydowała się na przedłużenie swojego pobytu w Las Vegas, a teraz... pakuje wszystkie swoje rzeczy i wyjeżdża z miasta! Britney przyznaje, że rodzinę stawia na pierwszym miejscu!

Galeria

Wszystko wskazuje na to, że rodzina zajmuje pierwsze miejsce w życiu wokalistki. Przypominamy, że gwiazda od jakiegoś czasu jest rezydentką w Las Vegas, gdzie występowała z własnym show - Domination. Niestety w najbliższym czasie nie będzie można jej tam zobaczyć, bo wokalistka zdecydowała się na odwołanie kilku pokazów!

Galeria

Nie wiadomo jeszcze, czy pokazy Domination, które odwołała gwiazda, zostaną w najbliższym czasie nadrobione, czy gwiazda po prostu zdecyduje się na zwrócenie wszystkich pieniędzy za bilety. Wiemy jednak z jakiego powodu, wokalistka została zmuszona do odwołania swoich koncertów.

Galeria

Kilka miesięcy temu mój ojciec był w szpitalu i prawie umarł. Wszyscy jesteśmy tak wdzięczni, że wyszedł z tego żywy, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skoncentrować się na mojej rodzinie i energii. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumiecie. - napisała Britney

Przypominamy, że rezydentura Domination to już druga w czasie kariery wokalistki. Za całą serię występów w kasynie, gwiazda najprawdopodobniej dostanie aż pół miliona dolarów!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie