Podobne artykuły

CRISTIANO RONALDO POKAZUJE WYRZEŹBIONĄ KLATĘ NA WAKACJACH!

2019.01.05 16:52 | © Stars.pl

Cristiano Ronaldo, podobnie jak cała masa światowej sławy gwiazd i celebrytów, zdecydował się na spędzenie sylwestra w Dubaju. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarz wybrał się tam na dłużej i do tej pory wygrzewa się na słońcu. Efektem są gorące fotki! Czy Cristiano rzeczywiście ma najlepiej wyrzeźbione ciało na całym świecie?!

Galeria fot. Instagram/cristiano

Nie da się ukryć, że CR7 to prawdziwe bożyszcze! Co ciekawe, sportowiec jest uwielbiany nie tylko przez fanów piłki nożnej! Trzeba przyznać, że jest fenomenem praktycznie na całym świecie! Tabloidy bardzo często rozpisują się na temat życia prywatnego piłkarza, które w ostatnim czasie wydaje się być w końcu poukładane! Cristiano od jakiegoś czasu prowadzi bardzo spokojne życie z ukochaną Georginą Rodriguez, a także czwórką swoich dzieci. W wolnych chwilach piłkarz uwielbia... chwalić się swoim boskim ciałem!

Czytaj też: SZTUCZNA KIM KARDASHIAN POKAZUJE "NORMALNE ŻYCIE"

Galeria fot. Instagram/cristiano

Cristiano Ronaldo od lat nazywany jest posiadaczem jednego z najlepiej wyrzeźbionych ciał na całym świecie! Przypominamy, że sportowiec nigdy nie ukrywał, że wgląd jest dla niego bardzo ważny i dba o niego nie tylko dla sportu, ale również dla własnej satysfakcji. Trzeba jednak przyznać, że najnowsza sesja Cristiano robi wrażenie!

Galeria fot. Instagram/cristiano

CR7 w dalszym ciągu wygrzewa się w słonecznym Dubaju, gdzie spędził sylwestra wraz ze swoją ukochaną - Georginą Rodriguez. Przy okazji opalania się przy basenie (oczywiście we własnych, firmowych majtkach), Cristiano zachwycił fanów z całego świata swoimi mięśniami! Trzeba przyznać, że znalezienie drugiego faceta z tak wyrzeźbionym ciałem, jest praktycznie niemożliwe, nawet w świecie sportu!

Czytaj też: CRISTIANO RONALDO TO "tyran, kłamca i pier... psychopata"

Galeria fot. Instagram/cristiano

A Wam jak się podoba najnowsza sesja Cristiano z Dubaju?

Galeria fot. Instagram/cristiano
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie