Podobne artykuły

KAROLAK OSTRO O ROZSTANIU Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ!

2019.01.05 18:00 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że nowy związek Tomasz Karolaka był ogromnym zaskoczeniem dla fanów. Praktycznie nikt nie spodziewał się, że aktor tak szybko znajdzie nową ukochaną. Kiedy jednak Magdalena Malicka, po raz pierwszy pokazała się na czerwonym dywanie, rozmawiali o niej praktycznie wszyscy. Niestety związek aktora z modelką rozpadł się tak szybko jak się zaczął. Magdalena bardzo szybko wskazała jednak winną całej sytuacji i okazała się nią... Viola Kołakowska!

Galeria fot. Instagram/tomasz_karolak_official

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę – napisała Magdalena

Czytaj też: Harry nie dowie się jako pierwszy o narodzinach dziecka!

Galeria fot. Instagram/violakolakowska

Nikogo nie dziwi chyba fakt, że Karolak nie skomentował wpisu byłej dziewczyny. Nie od dziś wiadomo, że aktor za wszelką cen stara się chronić swojego życia prywatnego i unika wdawania się w medialne dramaty. Jeden z tabloidów próbował wypytać Karolaka o kulisy jego rozstania z Malicką, jednak aktor odmówił komentarza.

Galeria fot. Instagram/magdalena_malicka

Ciężko stwierdzić co właściwie go do tego skłoniło, ale ostatecznie Tomasz zdecydował się jednak na zabranie głosu w tej sprawie. Aktor twierdzi, że jego relacja z Violą, nie była powodem rozstania z Magdaleną. Nie widzi jednak niczego dziwnego w utrzymywaniu kontaktu z byłą partnerką, z którą nadal ma przecież wspólne dzieci.

Czytaj też: Były chłopak Edyty Górniak z nową dziewczyną!

My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździliśmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy. Zrobiliśmy zakupy z dziećmi i przed świętami, i teraz – skwitował Karolak

Myślicie, że Karolak faktycznie postanowił wrócić do Violi dla dobra ich wspólnych dzieci, czy Malicka po prostu wyolbrzymiła zaistniałą sytuację?

Czytaj też: SIOSTRY GODLEWSKIE WYSTĄPIĄ NA EUROWIZJI 2019?!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie