Podobne artykuły

WIENIAWA KUSI BIUSTEM U BOKU PRZYSTOJNIAKA!

2019.01.05 17:27 | © Stars.pl

Julia Wieniawa, praktycznie zaraz po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, zaczęła pokazywać się publicznie z nowym chłopakiem! Na swoim profilu opublikowała fotkę, która z pewnością nie spodoba się aktorowi... Od momentu rozstania, Julka stara się zrobić praktycznie wszystko co w jej mocy, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę mediów. Po aktorce nawet przez moment nie było widać śladów smutku po rozstaniu, a wręcz przeciwnie - wszystko wskazuje, że Wieniawa odżyła!

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Niedawno na profilu wokalistki, pojawiła się fotka, na której możemy zobaczyć Wieniawę w długich blond włosach. Obecnie Julka zdecydowała się na odważniejszy krok i... pokazała fanom nowego towarzysza! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której widzimy ją z młodym przystojniakiem. Wieniawa leży z nim na podłodze i wszystko wskazuje na to, że jest to jej nowy chłopak!

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Moje postanowienia noworoczne to nie bullshit powrót na salę – napisała pod fotką

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Niestety prawda okazała się jednak zupełnie inna! Mężczyzna ze zdjęcia to Tomasz Nakielski, który jest tancerzem i uczestnikiem 9 edycji ukraińskiej edycji You Can Dance. Wszystko wskazuje więc na to, że Julka zdecydowała się na lekcje tańca pod okiem specjalisty! Fotka bardzo szybko wywołała burzę na profilu artystki. Internauci zaczęli nawet sugerować, że Wieniawa wrzuciła ją specjalnie, żeby tylko zrobić na złość swojemu byłemu!

Czytaj też: ADELE WYDA NOWĄ PŁYTĘ JESZCZE W TYM ROKU?!

Robisz na złość antkowi? – napisał jeden z internautów

Jesteśmy przekonani, że Antek zobaczył już nową fotkę na profilu Wieniawy, jednak nie wiemy jaka była jego reakcja. Myślicie, że faktycznie chciała zrobić mu na złość?

Czytaj też: Jessica Mercedes i jej magiczna butelka!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie